آرشیو موضوع : شبکه بهداشت

صفحه 1 از 1212345...10...قبلی »

تشدید بازرسی شبکه بهداشت از مراکز عرضه محصولات دخانی

تشدید بازرسی شبکه بهداشت از مراکز عرضه محصولات دخانی
در راستای ارتقاء سلامت شهروندان، بازرسی های شبکه بهداشت و درمان شهرستان پیشوا از مراکز عرضه و فروش دخانیات تشدید شده است. به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ با توجه به قانون جامع کنترل دخانیات، طبق هماهنگی انجام شده توسط رئیس شبکه بهداشت با روسای ادارات صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و نیروی انتظامی، تیم بازرسی مشترک جهت برخورد با متخلفین از مقررات بهداشتی تشکیل شد. بر پایه این گزارش؛ این تیم، بر عرضه محصولات دخانی با اولویت برخورد با دکه های متخلف، آغاز به کار کرد.
ادامه مطلب

معرفی مسئول بسیج جامعه پزشکی شهرستان پیشوا

معرفی مسئول بسیج جامعه پزشکی شهرستان پیشوا
در مراسمی، مسئول جدید بسیج جامعه پزشکی شهرستان پیشوا معرفی شذ. به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ در این مراسم که با حضور سرهنگ عاطف ضمیر فرمانده سپاه، دکتر زینی وند مدیر شبکه بهداشت و درمان و جمعی از کارشناسان برگزار شد، ضمن تقدیر از زحمات دکتر امینی مسئول سابق بسیج جامعه پزشکی، آقای بهجتی کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت بعنوان جایگزین وی معرفی شد. گفتنی است؛ دکتر امینی که سابقاً معاونت بهداشتی شبکه بهداشت و همچنین مسئول بسیج جامعه پزشکی را بعهده داشت، به شبکه بهداشت و درمان شهرستان ورامین منتقل شده است.
ادامه مطلب

برگزاری دوره آموزشی مراقبت‌های سلامت مادران در شبکه بهداشت پیشوا

برگزاری دوره آموزشی مراقبت‌های سلامت مادران در شبکه بهداشت پیشوا
کارگاه دو روزه آموزشی مراقبت های ادغام یافته سلامت مادران به همت واحد بهداشت خانواده شبکه بهداشت پیشوا برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ کارگاه آموزشی مراقبت های ادغام یافته سلامت مادران با حضور مدرسین مجرب در سالن اجتماعات شبکه بهداشت شهرستان پیشوا برگزار گردید. در این دوره که تعداد ۴۰ نفر از مراقبین سلامت و کارشناسان ستادی شرکت داشتند؛ آموزش های لازم در خصوص نحوه صحیح مراقبت های پیش از بارداری، بارداری، پس از زایمان و علایم خطر این دوران ارایه شد.
ادامه مطلب

معاون فرماندار: هیچ موردی از تب کریمه کنگو در پیشوا مشاهده نشده است

معاون فرماندار: هیچ موردی از تب کریمه کنگو در پیشوا مشاهده نشده است
معاون سیاسی انتظامی فرمانداری پیشوا با بیان اینکه هیچ موردی از تب کریمه کنگو مشاهده نشده گفت: اقدامات لازم برای مقابله با بیماری تب کریمه کنگو در این شهرستان انجام شده است. به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ سیدجمال جلیلی در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان پیشوا بیان داشت: با توجه به شیوع بیماری تب کریمه کنگو در برخی از مناطق کشور و برای جلوگیری از بروز آن در پیشوا با همکاری شبکه بهداشت و درمان، اداره دامپزشکی و دیگر ادارات عضو کارگروه سلامت و امنیت غذایی، تدابیر لازم در جهت پیشگیری از این بیماری اندیشیده شده است. وی افزود: ارتقای سطح سلامت عمومی به تنهایی از سوی شبکه بهداشت و درمان امکان پذیر نیست ...
ادامه مطلب

کمیته­ سلامت روان شهرستان پیشوا تشکیل جلسه داد

کمیته­ سلامت روان شهرستان پیشوا تشکیل جلسه داد
به همت واحد سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان پیشوا، جلسه کمیته سلامت روان روز گذشته با حضور تنی چند از مسئولین ادارات برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ در این جلسه که به ریاست دکتر زینی وند مدیر شبکه بهداشت و درمان و با حضور نهادهای دخیل در امر سلامت شامل بهزیستی، آموزش و پرورش، کمیته امداد و هلال احمر در محل ستاد شبکه بهداشت برگزار شد، برنامه های مختلف واحد سلامت روانی و اجتماعی معرفی و برای بهبود همکاری ها تبادل نظر گردید. مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پیشوا با بیان اهمیت برنامه های بهداشت روان، ظرفیت ها و برنامه های بهداشت و درمان پیشوا را در خصوص ...
ادامه مطلب

جشن روز ماما در شبکه بهداشت پیشوا برگزار شد

جشن روز ماما در شبکه بهداشت پیشوا برگزار شد
به مناسبت روز جهانی ماما از ماماهای شاغل در شبکه بهداشت و درمان پیشوا، تقدیر شد. به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ این مراسم با حضور دکتر زینی وند، سرپرست و کارکنان شبکه بهداشت و درمان پیشوا در محل این شبکه برگزار شد. رئیس شبکه بهداشت پیشوا در این نشست ضمن تبریک فرارسیدن این روز گفت: شغل مامایی از مشاغل پراسترس و در عین حال ارزشمند است. در ادامه؛ کارشناس مسئول واحد بهداشت خانواده ضمن تبریک روز ماما از زحمات همکاران تشکر کرد و با حضور مسئولین شبکه، با اهدا تقدیرنامه و گل از ماماهای شاغل تجلیل بعمل آمد.
ادامه مطلب

اجرای گشت مشترک سلامت نوروزی در پیشوا

اجرای گشت مشترک سلامت نوروزی در پیشوا
به منظور ارتقاء سطح بهداشت و سلامت جامعه، گشت مشترک سلامت نوروزی در شهرستان پیشوا به اجرا درآمد. به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ بر اساس برنامه سلامت نوروزی که از اول اسفندماه جاری تا پانزدهم فروردین ماه ۹۶ ادامه دارد، بازدید مشترک مدیر شبکه بهداشت و درمان، معاون فنی عمرانی فرمانداری، رئیس تعزیرات حکومتی و روسای ادارات صنعت معدن و تجارت، اماکن نیروی انتظامی و دامپزشکی از اماکن حساس تولید و عرضه و فروش مواد غذایی در سطح شهر پیشوا انجام شد. بر پایه این گزارش؛ در این بازدید مشترک، از سه واحد قنادی و کارگاه، سه واحد مرغ فروشی و یک واحد رستوران بازدید و مقدار ۲۵۰ کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیرقابل مصرف معدوم گردید. ...
ادامه مطلب

بهورزان برتر شبکه بهداشت و درمان پیشوا تقدیر شدند

بهورزان برتر شبکه بهداشت و درمان پیشوا تقدیر شدند
در مراسمی از بهورزان برتر آزمون بهورزی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در پیشوا، تقدیر بعمل آمد. به گزارش پایگاه خبری پیشوا به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت؛ در آخرین جلسه ماهانه بازآموزی بهورزی که با حضور دکتر زینی وند، سرپرست شبکه بهداشت و درمان پیشوا برگزار شد، از بهورزان نمونه تقدیر شد. در این نشست، از آقایان احسان تاجیک بعنوان نفراول و مرتضی آخوند صادقی نفر دوم آزمون بهورزی شبکه بهداشت پیشوا در سطح دانشگاه شهید بهشتی و همچنین از مربیان بهورزی تقدیر صورت گرفت.
ادامه مطلب

پایش سالیانه یُد در دانش آموزان توسط شبکه بهداشت

پایش سالیانه یُد در دانش آموزان توسط شبکه بهداشت
به همت کارشناسان واحد بهداشت خانواده شبکه بهداشت و درمان شهرستان پیشوا، پایش سالیانه ید ادرار در دانش آموزان ۸ تا ۱۰ ساله در تعدادی از مدارس شهری و روستایی دخترانه و پسرانه این شهرستان انجام شد. به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ در راستای سنجش ید در دانش آموزان، نمونه گیری از دانش آموزان مدرسه دخترانه کوثر و مدارس پسرانه علامه طباطبایی و شهید مدنی پیشوا انجام و نمونه ها به آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت ترکیان واقع در گوهردشت کرج ارسال شد. گفتنی است؛ ید یکی از عناصر طبیعی مورد نیاز برای بدن است که حتما باید از طریق برنامه غذایی روزانه تامین شود و کمبود آن موجب ایجاد بیماری گواتر می گردد. در این بیماری که بزرگی ...
ادامه مطلب
برچسب :

تأمین یکدستگاه آمبولانس مجهز برای انتقال بیمار در پیشوا

تأمین یکدستگاه آمبولانس مجهز برای انتقال بیمار در پیشوا
با رایزنی های دکتر زینی وند رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان پیشوا، یک دستگاه آمبولانس اسپرینتر مدل بنز ۳۱۵ دیزل ۲۰۱۷، با تمامی امکانات و تجهیزات پزشکی برای شهرستان پیشوا خریداری شد. به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ این آمبولانس مورد نیاز برای انتقال بیمار است که با هزینه ای در حدود ۴ میلیارد ریال خریداری شده است. گفتنی است؛ این آمبولانس با مساعدت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و به منظور ارائه خدمات مطلوب تر به مردم شهرستان پیشوا تهیه گردیده است.
ادامه مطلب
صفحه 1 از 1212345...10...قبلی »
تمام حقوق این سایت برای © 2017 pishva |پایگاه خبری پیشوا. محفوظ است.