• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • خادمی: فعالیت باشگاه‌های ورزشی منوط به اخذ مجوز است

  خادمی: فعالیت باشگاه‌های ورزشی منوط به اخذ مجوز است

  خادمی: فعالیت باشگاه‌های ورزشی منوط به اخذ مجوز است

  جلسه بانوان مربی و مدیران اماکن ورزشی خصوصی شهرستان پیشوا، با محوریت اخذ مجوز و رعایت قوانین، برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا در این نشست گفت: فعالیت کلیه باشگاههای ورزشی، منوط به اخذ مجوز از کمیسیون ماده ۵ استان تهران است.

  محسن خادمی افزود: با توجه به مساعدت های انجام شده در گذشته، امیدواریم در سال جدید آن دسته از اماکنی که هنوز نسبت به اخذ مجوز پیگیری نکرده اند، هر چه سریعتر اقدام نمایند چرا که برابر مقررات، با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

  وی بیان داشت: ما در مجموعه ورزش و جوانان پیشوا، از بخش خصوصی و سرمایه گذاران، در چارچوب قانون حمایت کرده و تعامل کامل خواهیم داشت.

  مدیر ورزش پیشوا خاطرنشان کرد: از آنجا که در هرگونه حادثه احتمالی که برای فرد ورزشکار رخ می دهد، مربی و مدیر سالن، مسئول پاسخگویی هستند، لذا فعالیت در هر مکان ورزشی حتی برای لحظه ای اندک، می بایست با ارائه کارت بیمه پزشکی ورزشی انجام شود و مربیان نیز باید دارای کارت مربیگری معتبر باشند.

  خادمی با اشاره به تشکیل گروه‌های بازرسی در اداره ورزش و جوانان افزود: کلیه عزیزان می بایست با اداره ورزش و جوانان همکاری لازم را داشته باشند و از تجویز هرگونه دارو و نسخه پزشکی جلوگیری نموده و در صورت مشاهده بازرسین و گزارش افراد، باشگاه پلمپ خواهد شد.

  گفتنی است در این نشست پیرامون حضور موسسین، مربیان و مدیران در کلاس های آموزشی سالجاری، مباحثی مطرح و مقرر شد طبق قوانین و ضوابط، کلیه افراد یاد شده در دوره های مذکور شرکت نمایند.

  در پایان این جلسه، سمیرا تاجیک به عنوان نایب رئیس هیئت همگانی شهرستان پیشوا منصوب گردید.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.