• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • نقوی: هدف آمریکا از ایجاد توطئه در کشورهای اسلامی، خنثی سازی بیداری اسلامی و صدور انقلاب ایران است

  نقوی: هدف آمریکا از ایجاد توطئه در کشورهای اسلامی، خنثی سازی بیداری اسلامی و صدور انقلاب ایران است

  نقوی: هدف آمریکا از ایجاد توطئه در کشورهای اسلامی، خنثی سازی بیداری اسلامی و صدور انقلاب ایران است

  نماینده مردم در مجلس، حمایت ملتهای مسلمان از سوریه را یکی از عوامل عقب نشینی آمریکا در حمله به این کشور دانست.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ سيدحسين نقوي اظهار داشت: سوريه جزو كشورهاي محور مقاومت اسلامي است لذا استكبار جهاني، آمريكا و همپيمانانش بويژه رژيم غاصب اسراييل اين كشور را درگير جنگ داخلي كرده اند.

  وي افزود: مقام هاي آمريكايي بارها گفته اند كه امنيت اسراييل، امنيت آمريكاست و به اين بهانه، هر روز آتش جنگ داخلي و درگيري در اين كشور را شعله ور كرده اند تا به اصطلاح خود، محور مقاومت را درهم بشكنند.

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان كرد: با حمايت همه جانبه ملت هاي مسلمان جهان، بخصوص دولت و ملت ايران از مردم و كشور سوريه، اوباما از اهداف جنگ طلبانه خود عقب نشيني كرد.

  نقوي تصريح كرد: اتحاديه اروپا و آمريكا زماني كه خطر بيداري و صدور انقلاب به ديگر كشورها را احساس كردند، با طراحی یک توطئه كوشيدند موج بيداري اسلامي را يكي پس از ديگري در كشورها خنثي كنند كه نمونه آن را در مصر شاهد هستیم.

  نماينده مردم ورامين، قرچك و پيشوا در مجلس شوراي اسلامي گفت: آمريكا و همپيمانانش توانستند حسنی مبارک ديكتاتور مصر را حفظ و اوضاع را به نفع خود متشنج كنند به گونه اي كه رييس جمهوري قانوني مردم را از سمت خود بركنار و بيداري اسلامي را دراين كشور خنثي كردند.

  وی يادآور شد: ملت بزرگ ايران با از خودگذشتگي و تقديم هزاران شهید توانسته است به اين درجه از رشد و پيشرفت و قدرت در سطح منطقه و در عرصه بین المللی برسد.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.