دستگیری سارقان مسلح آرایشگاه زنانه در پیشوا + فیلم

دستگیری سارقان مسلح آرایشگاه زنانه در پیشوا + فیلم

سارقان مسلحی که با استفاده از سلاح گرم و سرد به زور وارد یک آرایشگاه زنانه در پیشوا شده بودند، بامداد امروز دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری پیشوا به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا گفت: این دو سارق جوان عصر پنج شنبه گذشته با استفاده از دو قبضه سلاح سرد قمه و چاقوی بزرگ و یک کلت کمری اسباب بازی دارای صدا خفه کن که بسیار واقعی به نظر می رسید وارد یک آرایشگاه زنانه شدند.

سرهنگ هادی احمدی افزود: در این آرایشگاه، سه زن حضور داشتند که دزدان با ایجاد رعب و وحشت اقدام به سرقت بیش از ۳۰۰ میلیون ریال طلا و جواهر و تلفن همراه از آنان کردند.

وی با بیان اینکه پلیس بلافاصله پس ازاطلاع از سرقت، با اجرای عملیات های فنی و پلیسی وارد عمل شد، گفت: سرانجام نیمه های شب گذشته موفق به دستگیری این دوسارق شدیم و دزدان مسلح که هنگام سرقت، صورت خود را پوشانده بودند و هیچ ردی از خود برجای نگذاشته بودند، تصور نمی کردند در دام پلیس گرفتار شوند.

این مقام انتظامی بیان داشت: این سارقان که برای تهیه موادمخدر اقدام به این کار کرده بودند، طلاهای دزدیده شده را به مبلغ حدود سه میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به یک مالخر فروخته بودند.

خانم صاحب آرایشگاه زنانه گفت: این دو سارق به زور و با اسلحه کلت کمری که بعداً متوجه شدیم اسباب بازی بوده است به همراه دو قمه بزرگ، بالای سرما ایستادند و همه طلاهایمان را با سیم چین بریدند و پس از سرقت، به سرعت متواری شدند.

گفتنی است؛ این دوسارق جوان که سابقه دار هستند، برای ادامه روند رسیدگی، به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

فیلم دستگیری و بازجویی سارقان

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

4371 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

 اخبار پیشوا در تلگرام
تمام حقوق این سایت برای © 2017 pishva |پایگاه خبری پیشوا. محفوظ است.