• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • دستگیری سارقان مسلح آرایشگاه زنانه در پیشوا + فیلم

  دستگیری سارقان مسلح آرایشگاه زنانه در پیشوا + فیلم

  دستگیری سارقان مسلح آرایشگاه زنانه در پیشوا + فیلم

  سارقان مسلحی که با استفاده از سلاح گرم و سرد به زور وارد یک آرایشگاه زنانه در پیشوا شده بودند، بامداد امروز دستگیر شدند.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا گفت: این دو سارق جوان عصر پنج شنبه گذشته با استفاده از دو قبضه سلاح سرد قمه و چاقوی بزرگ و یک کلت کمری اسباب بازی دارای صدا خفه کن که بسیار واقعی به نظر می رسید وارد یک آرایشگاه زنانه شدند.

  سرهنگ هادی احمدی افزود: در این آرایشگاه، سه زن حضور داشتند که دزدان با ایجاد رعب و وحشت اقدام به سرقت بیش از ۳۰۰ میلیون ریال طلا و جواهر و تلفن همراه از آنان کردند.

  وی با بیان اینکه پلیس بلافاصله پس ازاطلاع از سرقت، با اجرای عملیات های فنی و پلیسی وارد عمل شد، گفت: سرانجام نیمه های شب گذشته موفق به دستگیری این دوسارق شدیم و دزدان مسلح که هنگام سرقت، صورت خود را پوشانده بودند و هیچ ردی از خود برجای نگذاشته بودند، تصور نمی کردند در دام پلیس گرفتار شوند.

  این مقام انتظامی بیان داشت: این سارقان که برای تهیه موادمخدر اقدام به این کار کرده بودند، طلاهای دزدیده شده را به مبلغ حدود سه میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به یک مالخر فروخته بودند.

  خانم صاحب آرایشگاه زنانه گفت: این دو سارق به زور و با اسلحه کلت کمری که بعداً متوجه شدیم اسباب بازی بوده است به همراه دو قمه بزرگ، بالای سرما ایستادند و همه طلاهایمان را با سیم چین بریدند و پس از سرقت، به سرعت متواری شدند.

  گفتنی است؛ این دوسارق جوان که سابقه دار هستند، برای ادامه روند رسیدگی، به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

  فیلم دستگیری و بازجویی سارقان

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.