• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • اعلام خشم و انزجار مردم پیشوا از رژیم کودک کش صهیونیستی و حامیان آن

  اعلام خشم و انزجار مردم پیشوا از رژیم کودک کش صهیونیستی و حامیان آن

  اعلام خشم و انزجار مردم پیشوا از رژیم کودک کش صهیونیستی و حامیان آن

  مردم همیشه در صحنه و آگاه شهرستان پیشوا بار دیگر با حضور چشمگیر خود در راهپیمایی روز قدس، حمایت خود را از مظلومین در سراسر عالم ابراز داشتند.

  به گزاش پایگاه خبری پیشوا؛ همزمان با آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان، اقشار مختلف مردم و مسئولان شهرستان پیشوا دوشادوش یکدیگر، با لبیک به فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری؛ روز جهانی قدس را گرامی داشتند.

  بر پایه این گزارش؛ از ساعت ۱۱ صبح امروز میدان نماز پیشوا شاهد حضور مومنین روزه دار از زن و مرد و پیر و جوان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس بود.

  شرکت کنندگان در این مراسم علیرغم گرمای طاقت فرسای هوا، با گذشتن از خیابان های شریعتی و امام خمینی(ره)، مسیر مسجد جامع امام خمینی تا مصلی آستان مقدس حضرت جعفربن موسی(ع) را به راهپیمایی پرداختند.

  امروز بار دیگر شعارهای بنیادین انقلاب اسلامی یعنی «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» بر زبان مردم جاری بود و خشم و نفرت از یزیدیان زمان در فضای پیشوا موج می زد.

  پایان بخش مراسم راهپیمایی امروز پیشوا، آتش زدن نمادهای آمریکا و اسرائیل، سخنرانی دکتر قدیری ابیانه در مصلی نمازجمعه و قرائت قطعنامه پایانی راهپیمایی روز جهانی قدس بود.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4566 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.