• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • رحمتی نیا: انقلاب اسلامی ایران معادلات دنیا را برهم زد

  رحمتی نیا: انقلاب اسلامی ایران معادلات دنیا را برهم زد

  رحمتی نیا: انقلاب اسلامی ایران معادلات دنیا را برهم زد

  امام جمعه شهرستان پیشوا قیام خونین مردم پیشوا را در ۱۵ خرداد سال ۴۲، زمینه ساز انقلاب اسلامی و تحول در دنیا دانست.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ حجت الاسلام والمسلمین رحمتی نیا در خطبه های نمازجمعه شهرستان پیشوا با اشاره به ایام پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: انقلاب اسلامی معادلات دنیا را برهم زد.

  وی افزود: روزی که مردم پیشوا در ۱۵ خرداد سال ۴۲ قیام کردند، فکر نمی کردند این حرکت، مقدمه و زیرساخت انقلابی شود، که دنیا را تغییر دهد.

  امام جمعه پیشوا تصریح کرد: امروز نه تنها ایران تغییر کرده، بلکه جهان را تغییر داده، امروز به برکت انقلاب، تمام قدرت های جهانفریب و استثمارگر رسوا شده اند و ماسک دروغین حقوق بشر و آزادیخواهی و مردمسالاری از چهره آنها کنار رفته است.

  رحمتی نیا اظهار کرد: دشمنان انقلاب در سال های پس از انقلاب، اقدامات بسیاری نظیر توطئه، جنگ، کودتا، فتنه ۷۸ و ۸۸، جنگ عظیم نرم خانمان برانداز، مواد مخدر و دزدی از بیت المال بوسیله عوامل نفوذی را علیه ملت و انقلاب ایران، پیگیری کردند.

  امام جمعه شهرستان پیشوا بیان داشت: شما با انقلاب خود دنیا را متحول کردید، آمریکا دیگر ابرقدرت نیست، شما آمریکا را تحقیر کردید، شاخش را شکستید. آمریکا که همه درها را به سوی دنیا باز کرده بود و مهاجرپذیرترین کشور بود، امروز دور خود حصار می کشد و این از استیصال و درماندگی و بیچارگی آمریکا است.

  وی گفت: امروز سخن از تجزیه آمریکا است و ان شاءالله محقق خواهد شد. وقتی آقا می فرمایند ۲۵ سال دیگر اسرائیلی وجود ندارد، یعنی آمریکا وجود ندارد. الیس الصبح بقریب. طلوع فجر نزدیک است.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.