• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • در آستانه سال جدید؛ ۱۵۰ تن میوه و ۱۶۲ تن برنج در شهرستان پیشوا توزیع می‌شود

  در آستانه سال جدید؛ ۱۵۰ تن میوه و ۱۶۲ تن برنج در شهرستان پیشوا توزیع می‌شود

  در آستانه سال جدید؛ ۱۵۰ تن میوه و ۱۶۲ تن برنج در شهرستان پیشوا توزیع می‌شود

  فرماندار پیشوا با اشاره به پیش رو بودن سال نو و تمهیدات صورت گرفته در این زمینه گفت: برای استقبال از بهار و میزبانی از مسافران نوروزی، جلسات متعددی از جمله تسهیلات خدمات سفر و ستاد تنظیم بازار برگزار و کمیته های خدمات سفرهای نوروزی نیز در پیشوا راه اندازی گردید.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ محمد کرم محمدی اظهار کرد: از آنجا که شهرستان پیشوا در مسیر جاده امام رضا(ع) قرار دارد و با توجه به وجود امامزاده واجب التعظیم حضرت امامزاده جعفر(ع) در این منطقه، لازم است تا ادارات مختلف به ویژه ادارات عضو ستاد تسهیلات سفر، امکانات لازم برای پذیرایی از میهمانان نوروزی را فراهم نمایند و مراقبت های لازم برای صیانت از اموال دولتی و بیت المال را به عمل آورند.

  وی افزود: تعیین کشیک ادارات به ویژه ادارات عضو ستاد بحران در زمان تعطیلات نوروزی ضرورت دارد تا بتوان خدمت رسانی مطلوب و به موقعی را به مردم ارائه داد.

  محمدی بیان داشت: برای تامین کالاهای اساسی مردم پیشوا در ایام منتهی به سال جدید با برگزاری جلسه ستاد تنظیم بازار تصمیمات لازم اتخاذ شده و اقلام مورد نیاز از جمله میوه، برنج و مواد پروتئینی از جمله شیر، گوشت و ماهی به مقدار لازم تامین و عرضه خواهد شد.

  فرماندار پیشوا گفت:  ۱۵۰ تن میوه و ۱۶۲ تن برنج در سطح شهرستان توزیع خواهد شد و با تشکیل گشت های مشترک، نظارت لازم برای نرخ کالاها و همچنین کیفیت و کمیت آنها صورت خواهد گرفت.

  وی از مدیران خواست تا اولویت های شهرستان را با کار کارشناسی شده دنبال کنند و افزود: مدیران با تهیه و ارائه اطلاعات لازم به ادارات فرادست خود، در جهت توسعه و عمران منطقه تلاش کنند و با کار کارشناسی، نیازهای شهرستان را اولویت بندی کنند.

  محمدی به تدوین طرح آمایش شهرستان پیشوا که در دست اجرا است اشاره کرد و گفت: در طرح آمایش، نیازها و ظرفیت ها در یک مطقع خاصی، تعیین و اولویت ها مشخص می شوند و به عنوان یک برنامه اصلی، در دستور کار قرار می گیرد و مدیران تلاش کنند تا با بهره گیری از کارشناسان خبره، اولویت ها و خواسته های مردم  را در فعالیت ها و بودجه سال آینده لحاظ کنند.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4566 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.