• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • یادداشت/ ملت پیروز ایران، تشکر …

  یادداشت/ ملت پیروز ایران، تشکر …

  یادداشت/ ملت پیروز ایران، تشکر ...

  ملت غیور ایران سربلند، سپاستان باد که با حضور پررنگ، حماسی و سرنوشت ساز خود در عرصه تاثیرگذار دو انتخابات اخیر، عزت و شکوه ایران سربلند و سرافراز را بربلندای افتخار فریاد زدید.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ مهدی مقاری خبرنگار و فعال رسانه به مناسبت حضور چشمگیر مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه، نوشت: امت هوشیار ایران پرافتخار، امتنانتان باد که مشتی پولادین بر هیمنه اهریمن ناپاک کوبیدید و دهان یاوه سرایان را با سرب وحدت و همدلی پر نمودید.

  مردم بصیر ایران بزرگ، گواریتان باد حلاوت پیروزیتان بر نقشه های پر طمطراق خارج نشینان  خودشیفته و بی هویت که خودفروختگی را به حد اعلای خود رسانیده اند.

  ملت آگاه  ایران پرصلابت، میثاقی که جمعه در پای صندوق های رای گیری تجدید کردید، همواره پاینده و عهدتان با ولی فقیه زمان، مستدام و همیشگی باد.

  مردم همیشه در صحنه ایران قدرتمند، به راستی شما پیروز بزرگ و غالب ارزشمند صحنه پهناور انتخابات ۲۹ اردیبهشت در جای جای ایران بزرگ هستید که چه زیبا مشق دموکراسی را برای چندمین مرتبه در این نظام مقدس مردم سالار تمرین کردید و به دولت های مردم سالار دروغین، معنای درست و واقعی حکومت مردم برمردم  وگزینش اداره کنندگان کشور توسط همه آحاد مردم را آموزش دادید.

  امت فهیم ایران عزیز، پیروزمندان پهنه سیاست که  با حضور حماسی و ارزشمند خود، تمام معادلات حاکم بر نظام های سیاسی جهان را دستخوش تغییر نمودید و جهان و جهانیان  را مجبور به ایستادن در مقابل این عظمت  مافوق تصور نمودید که ایستاده تشویقتان کنند.

  ملت پیروز ایران با عظمت، تشکرو قدردانی از شما مردم، در مقابل این عظمت و غرورآفرینی، هیچ است و کلام وبیان، غاصر از قدرشناسی و سپاس که بواسطه همت رفیع شما بصیر سیرتان، تمام کره خاکی مبهوت این آفرینش افتخار هستند.

  اینک و پس از پایان کارزار انتخابات و فصل رقابت، ورق دیگری از صحیفه عظیم انقلاب اسلامی به نام رفاقت و تعامل برای تعالی ایران سربلند گشوده شده و بر آن اساس، دولت محترم و منتخب و برگزیدگان محترم مردم در شوراهای اسلامی شهر و روستا در اقصی نقاط این مرز پرگهر وظیفه دارند به آنچه که گفتند و شعار سر دادند در چارچوب قانون عمل کرده و  با عمل به وعده های قانونمدارانه انتخاباتی، مراتب قدردانی و سپاس از شما مردم صبور، عزیز، گرامی، افتخار آفرین ودر یک کلام، بصیر و آگاه را به جای آورده و قانون را به عنوان فصل الخطاب خود و همگان باور کرده و آن را محترم شمرده و بدان پایبند باشند و فراتر از آن، پروردگار باریتعالی را حاضر و ناظر بر اعمال خود بدانند که بزرگترین تشکر از ملت پیروز ایران، قانونمدار بودن وحرکت منتخبان برمسیر قانون است.

  مهدی مقاری

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.