• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا خبر داد: کاهش ۲۹ درصدی سرقت از ابتدای سالجاری

  فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا خبر داد: کاهش ۲۹ درصدی سرقت از ابتدای سالجاری

  فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا خبر داد: کاهش ۲۹ درصدی سرقت از ابتدای سالجاری

  فرمانده انتظامی پیشوا از کاهش ۲۹درصدی وقوع سرقت از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا به نقل از ایرنا؛ سرهنگ مصطفی علیزاده روز گذشته در جمع خبرنگاران گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی با هدف پاک سازی نقاط آلوده و جرم خیز و نیز افزایش احساس امنیت و آرامش در میان شهروندان، در مناطق مختلف شهرستان و با جدیت و تلاش کارکنان انتظامی اجرا می شود.

  وی افزود: با اجرای این طرح در ماه های ابتدایی امسال، وقوع جرم به ویژه سرقت نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۹ درصد کاهش یافته است.

  این مقام انتظامی تصریح کرد: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی طی ماه گذشته، ۵۹ فقره انواع سرقت کشف و ۳۷ سارق دستگیر شدند.

  سرهنگ علیزاده افزود: در اجرای این طرح، بیش از ۲۷ کیلوگرم انواع موادمخدر کشف و ۲۴ نفر خرده فروش مواد مخدر و ۴۲ نفر معتاد متجاحر دستگیر شدند که این میزان از کشف مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته از رشد ۲۷۲ درصدی برخوردار شده است.

  وی با اشاره به توقیف ۵۷۱ دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف در پیشوا گفت: توقیف این تعداد خودروی متخلف ۲۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است.

  فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا تاکید کرد: دست یابی به اهداف طرح های ارتقای امنیت اجتماعی جز با مشارکت مردم میسر نمی شود و پلیس همواره نیازمند همکاری و مشارکت شهروندان است.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.