• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • پایش مشترک محیط زیست و شبکه بهداشت و درمان از مراکز بهداشتی و درمانی

  پایش مشترک محیط زیست و شبکه بهداشت و درمان از مراکز بهداشتی و درمانی

  پایش مشترک محیط زیست و شبکه بهداشت و درمان از مراکز بهداشتی و درمانی

  رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پیشوا از پایش مشترک مراکز درمانی، کلینیک ها و آزمایشگاه های این شهرستان توسط کارشناسان محیط زیست و بهداشت محیط خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا به نقل از سامات؛ اسماعیل میران زاده با اشاره به تکمیل فرم خوداظهاری مدیریت پسماند از سوی مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان گفت: در حال حاظر واحدهای بهداشتی و درمانی اعم از کلینیک ها، مراکز آزمایشگاهی، مطب های خصوصی و همچنین مراکز بهداشت و درمان دولتی، از میزان پسماند ویژه متعارف برخوردار می باشند.

  وی ضمن ابراز خرسندی از اینکه کلیه مراکز درمانی سطح شهرستان پیشوا زباله های عفونی، خطرناک و تیز و برنده را به مراکز بی خطرسازی مجاز تحویل می دهند، اظهار داشت: از همه مدیران و مسئولان مراکز درمانی، مطب ها و آزمایشگاه ها انتظار داریم کلیه ضوابط و قوانین مدیریت پسماندهای پزشکی را به صورت کامل اجرا نمایند.

  میران زاده تصریح کرد: پسماندهای خطرناک پزشکی اعم از عفونی یا شیمیایی بدلیل وجود ترکیبات آلاینده و مخاطره آمیز و همچنین مواد شیمیایی خطرناک و بیماری زا، می تواند باعث انتقال انواع بیماری واگیردار به سایر افراد گردد و همچنین وجود ترکیبات شیمیایی و فلزات سنگین میتواند اثرات مخربی بر محیط زیست داشته باشند.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.