• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • تأکید امام جمعه و فرماندار پیشوا بر برگزاری با شکوه برنامه‌های ۱۵ خرداد/ آغاز راهپیمایی از ساعت ۱۰ صبح

  تأکید امام جمعه و فرماندار پیشوا بر برگزاری با شکوه برنامه‌های ۱۵ خرداد/ آغاز راهپیمایی از ساعت ۱۰ صبح

  تأکید امام جمعه و فرماندار پیشوا بر برگزاری با شکوه برنامه‌های ۱۵ خرداد/ آغاز راهپیمایی از ساعت ۱۰ صبح

  امام جمعه شهرستان پیشوا گفت: همه ادارات و نهادها در عظمت دادن به قیام ۱۵ خرداد مردم پیشوا تلاش کنند.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ حجت الاسلام و المسلمین رحمتی نیا در نشست ستاد بزرگداشت ۱۵ خرداد گفت: مسئولان شهرستان باید همه سعی خود را بکار گیرند تا مفهوم ارزشی و عظمت ۱۵ خرداد ۴۲ که از پیشوا آغاز شد به بهترین نحو به نسل جوان انتقال یابد.

  وی در این جلسه که در دفتر امام جمعه برگزار شد، تصریح کرد: نباید در عظمت دادن به این یوم الله کوتاهی شود زیرا قیام ۱۵ خرداد پیشوا و مناطق اطراف یک قاطبه فرهنگی، تاریخی است که توانسته به لطف خدای متعال و ولی نعمت شهرستان، حضرت جعفربن موسی(ع) نقطعه عطفی در شکل گیری نظام اسلامی باشد.

  امام جمعه پیشوا افزود: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۱۵ خرداد پیشوا می تواند نشان دهنده پیروی از خونین کفنان ۱۵ خرداد باشد و اینکه ما راه شهدا را تا آخرین نفس ادامه می دهیم.

  فرماندار شهرستان پیشوا نیز در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: برگزاری برنامه های نیمه خرداد بخشنامه ای نیست و بر حسب باور و اعتقاد قلبی، اجرایی می شوند.

  محمدکرم محمدی بیان داشت: پیشوا مهد قیام ۱۵ خرداد و این قیام، یکی از سرمایه ها و ظرفیت های بی نظیر این منطقه است و در همین راستا برگزاری هر چه باشکوهتر برنامه های این روز ضروری است.

  گفتنی است؛ راهپیمایی ۱۵ خرداد پیشوا، روز دوشنبه از ساعت ۱۰ صبح از مقابل مسجد جامع امام خمینی(ره) تا حرم مطهر امامزاده جعفر(ع) برگزار می شود.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.