• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • طاهری خبر داد: ششمین نمایشگاه قرآن شهرستان پیشوا از ۲۹ خرداد آغاز بکار می کند

  طاهری خبر داد: ششمین نمایشگاه قرآن شهرستان پیشوا از ۲۹ خرداد آغاز بکار می کند

  طاهری خبر داد: ششمین نمایشگاه قرآن شهرستان پیشوا از ۲۹ خرداد آغاز بکار می کند

  اولین نشست کارگروه هماهنگی و گسترش فعالیت های قرآنی برای برگزاری ششمین نمایشگاه قرآن کریم و عترت شهرستان پیشوا پنج شنبه ۱۸ خرداد برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا هدف از برگزاری این جلسه را تعامل بیشتر ادارات، کانون های فرهنگی و هنری مساجد، موسسات قرآنی و تبادل نظر و همفکری برای هرچه بهتر برگزار شدن ششمین نمایشگاه قرآن اعلام کرد.

  امیرحسین طاهری از ادارات و دستگاههای دولتی خواست تا با توجه به هماهنگی و گسترش فعالیت های قرآنی شهرستان، برنامه ها و فعالیتهای خود در زمینه های قرآنی و درخواست غرفه را به کانون فرهنگی و هنری سرچشمه اعلام کنند تا تصمیمات در خصوص جانمایی غرفه ها اتخاذ شود.

  دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان پیشوا گفت: این نمایشگاه با همکاری فرمانداری، شهرداری، اداره تبلیغات اسلامی، اداره بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، اداره آموزش و پرورش، سپاه، مدرسه علمیه فاطمیه(س)، کانون های فرهنگی و هنری مساجد و موسسات قرآنی فعال شهرستان پیشوا با مدیریت کانون فرهنگی و هنری شهدای سرچشمه برگزار می شود.

  طاهری افزود: ششمین نمایشگاه قرآن کریم و عترت شهرستان پیشوا از تاریخ ۲۹ خرداد لغایت ۳ تیرماه سالجاری در ٢٠ غرفه با محوریت اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، عفاف و حجاب، امربه معروف و نهی از منکر، ترویج آموزه های قرآنی با زبان هنر، نمایشگاه کتاب و نرم افزارهای قرآنی، کارگاه های هنری و نمایشگاه آثار قرآنی، پخش فیلم های قرآنی، کرسی تلاوت و محفل های انس با قرآن کریم در سطح مساجد شهرستان دایر خواهد بود.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4573 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.