طاهری خبر داد: ششمین نمایشگاه قرآن شهرستان پیشوا از ۲۹ خرداد آغاز بکار می کند

طاهری خبر داد: ششمین نمایشگاه قرآن شهرستان پیشوا از ۲۹ خرداد آغاز بکار می کند

اولین نشست کارگروه هماهنگی و گسترش فعالیت های قرآنی برای برگزاری ششمین نمایشگاه قرآن کریم و عترت شهرستان پیشوا پنج شنبه ۱۸ خرداد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا هدف از برگزاری این جلسه را تعامل بیشتر ادارات، کانون های فرهنگی و هنری مساجد، موسسات قرآنی و تبادل نظر و همفکری برای هرچه بهتر برگزار شدن ششمین نمایشگاه قرآن اعلام کرد.

امیرحسین طاهری از ادارات و دستگاههای دولتی خواست تا با توجه به هماهنگی و گسترش فعالیت های قرآنی شهرستان، برنامه ها و فعالیتهای خود در زمینه های قرآنی و درخواست غرفه را به کانون فرهنگی و هنری سرچشمه اعلام کنند تا تصمیمات در خصوص جانمایی غرفه ها اتخاذ شود.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان پیشوا گفت: این نمایشگاه با همکاری فرمانداری، شهرداری، اداره تبلیغات اسلامی، اداره بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، اداره آموزش و پرورش، سپاه، مدرسه علمیه فاطمیه(س)، کانون های فرهنگی و هنری مساجد و موسسات قرآنی فعال شهرستان پیشوا با مدیریت کانون فرهنگی و هنری شهدای سرچشمه برگزار می شود.

طاهری افزود: ششمین نمایشگاه قرآن کریم و عترت شهرستان پیشوا از تاریخ ۲۹ خرداد لغایت ۳ تیرماه سالجاری در ٢٠ غرفه با محوریت اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، عفاف و حجاب، امربه معروف و نهی از منکر، ترویج آموزه های قرآنی با زبان هنر، نمایشگاه کتاب و نرم افزارهای قرآنی، کارگاه های هنری و نمایشگاه آثار قرآنی، پخش فیلم های قرآنی، کرسی تلاوت و محفل های انس با قرآن کریم در سطح مساجد شهرستان دایر خواهد بود.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

4358 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

 اخبار پیشوا در تلگرام
تمام حقوق این سایت برای © 2017 pishva |پایگاه خبری پیشوا. محفوظ است.