• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • اجرای طرح مفتاح الجنه در پیشوا/ حامی یابی ایتام در حاشیه مراسم لیالی قدر

  اجرای طرح مفتاح الجنه در پیشوا/ حامی یابی ایتام در حاشیه مراسم لیالی قدر

  اجرای طرح مفتاح الجنه در پیشوا/ حامی یابی ایتام در حاشیه مراسم لیالی قدر

  کمیته امداد شهرستان پیشوا درشبهای قدر با برپایی پایگاه حامی یابی در آستان مقدس امامزاده جعفر(ع)، آماده ثبت نام از مردم نوعدوست برای حمایت از ایتام و فرزندان خانواده های محسنین تحت حمایت این نهاد است.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ مدیرکمیته امداد شهرستان پیشوا با اشاره به اجرای طرح مفتاح الجنه توسط این نهاد در ماه مبارک رمضان، گفت: ۲۹ خانواده تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان در ماه مبارک رمضان امسال در قالب طرح مفتاح الجنه مورد بازدید و دلجویی قرار می گیرند.

  مجتبی عبدالهی افزود: در همین راستا، از ۲۱ خانواده مشمول طرح اکرام، بیمار و سالمند با حضور امام جمعه و فرماندار این شهرستان دیدار شد.

  وی هدف از این بازدیدها را دلجویی و تفقد از جامعه هدف و همچنین بررسی مسائل و مشکلات آنان و تلاش جهت رفع آنها ذکر کرد و افزود: سال گذشته ۲۶ خانواده در قالب طرح مفتاح الجنه در ماه مبارک رمضان مورد تفقد و دلجویی قرار گرفتند.

  عبداللهی گفت: در ماه مبارک رمضان امسال در قالب طرح مفتاح الجنه به ۲۹ خانواده  با حضور مدیران و مسئولان اجرایی، حامیان و خیران سرکشی می شود و نیازهای آنها برطرف خواهد شد؛ سال گذشته در این طرح ۱۸۲میلیون و ۶۰ هزار ریال کمک به مددجویان پرداخت شد که نسبت به مشابه آن در سال ۹۴ بیش از ۱۰۰ درصد رشد داشته است و پیش بینی می شود امسال نیز این رقم افزایش یابد

  مدیر کمیته امداد شهرستان پیشوا با بیان اینکه بیش از ۱۴ میلیون و ۲۸۰ هزار ریال به خانواده هایی که در قالب این طرح، کمک شده است، خاطرنشان کرد: در این دیدار مشکلات و نیازهای اساسی خانواده های مددجو بررسی و درخصوص رفع مشکلات آنها قول مساعد داده شد.

  وی همچنین به حامی یابی در شب های قدر اشاره کرد و گفت: کمیته امداد شهرستان پیشوا درشب های قدر با ایجاد پایگاه حامی یابی در صحن امامزاده جعفر(ع)، آماده ثبت نام از مردم نوعدوست برای حمایت از ایتام و فرزندان خانواده های محسنین تحت حمایت این نهاد است.

  عبدالهی یادآور شد: همچنین همزمان با برگزاری نمازجمعه نیز پایگاه حامی یابی این نهاد در مصلی نمازجمعه، آماده ثبت نام از خیران و علاقمندان در طرح اکرام است.

  گفتنی است؛ طرح اکرام ایتام و محسنین از طرح های مشارکتی کمیته امداد است که با هدف جذب کمک های نقدی و غیرنقدی حامیان نیک اندیش و اهدای این کمک ها به ایتام و فرزندان خانوارهای مشمول “طرح محسنین” اجرا می شود.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4573 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.