• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • ثبت نام کلاس‌های تخصصی بازیگری در پیشوا آغاز شد

  ثبت نام کلاس‌های تخصصی بازیگری در پیشوا آغاز شد

  ثبت نام کلاس‌های تخصصی بازیگری در پیشوا آغاز شد

  انجمن هنرهای نمایشی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا به منظور جذب علاقه مندان به رشته بازیگری، ثبت نام کلاس های تخصصی بازیگری را برای اولین بار در شهرستان آغاز کرد.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا؛ برای اولین بار در شهرستان پیشوا، کلاس های تخصصی بازیگری با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا به منظور جذب علاقه مندان به رشته بازیگری در خانه فرهنگ شیخ جنید برگزار می شود.

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی پیشوا با اعلام این خبر گفت: کلاس های تخصصی بازیگری در تیرماه سال جاری و در دو گروه کودکان و نوجوانان و بزرگسالان در خانه فرهنگ شیخ جنید برگزار می گردد و مدت این دوره سه ماه خواهد بود.

  حسین قاسمی افزود: دانش آموزان و خانواده محترم فرهنگیان و کارمندان دولت می توانند با شرکت در این دوره آموزشی از تخفیف ۵٠ درصدی انجمن برخوردار شوند.

  وی مزایای شرکت در این کلاس ها را بهرمندی از اساتید مجرب و متخصص بازیگری، دریافت گواهی پایان دوره، معرفی به گروهای نمایشی شهرستان و تهران، عضویت دائم در انجمن نمایش و بازیگری در کارهای آینده انجمن، عنوان کرد.

  ثبت نام کلاس های بازیگری

  گفتنی است؛ علاقه مندان می توانند تا ۵ تیرماه ٩۶ جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا به آدرس پیشوا – خیابان فلسطین ابتدای خیابان شهدای گمنام، مراجعه و یا با شماره تلفن های ٣۶٧٢٩٩۵٧ – ٣۶٧٧٩٩۵٨ – ٠٩١٩٢۶٩۵٣٠٨  در ساعت اداری تماس حاصل نمایند.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4566 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.