• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • سرپرست جدید کمیته امداد شهرستان پیشوا منصوب شد

  سرپرست جدید کمیته امداد شهرستان پیشوا منصوب شد

  سرپرست جدید کمیته امداد شهرستان پیشوا منصوب شد

  با حکم مدیرکل کمیته امداد استان تهران، سرپرست جدید کمیته امداد شهرستان پیشوا معرفی شد.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ در مراسمی با حضور محمودی قائم مقام شهرستان های کمیته امداد استان تهران و جمعی از مدیران شهرستانی و استانی، سیدجلال محمدی بعنوان مدیر کمیته امداد شهرستان پیشوا معرفی و از زحمات مجتبی عبدالهی مدیر سابق این نهاد تقدیر شد.

  محمودی در آیین معارفه سرپرست کمیته امداد شهرستان پیشوا با اشاره به اینکه نظارت و کنترل یکی از اجزای اصلی مدیریت محسوب می شود، بیان کرد: در حقیقت زمانی که یک برنامه تهیه شد و برای اجرای آن سازماندهی بعمل آمد و رهبری و هدایت آن مشخص شد، انتظار این است که هدفهای برنامه تحقق پیدا کند و در اجرای برنامه، اطمینان وجود داشته باشد که روند حرکت دقیقاً بسوی اهداف تعیین شده است.

  قائم مقام شهرستان های کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه یکی از حیاتی‌ترین ارکان یک مدیریت سالم و کارآمد وجود نظارت آگاهانه است، گفت: حفظ سلامت و رشد توسعه هر مجموعه موجب پیشرفت و تعالی کارکنان آن است‌ و کلیه فعالیتها، اقدامات و برنامه‌های این نهاد در بخشهای مختلف به طور مداوم باید تحت نظر مدیران آن مجموعه باشد.

  وی تأکید کرد: این اقدام موجب شناخت نقاط قوت و ضعف کارکنان می شود و آنان را برای بازنگری در عملکردشان در خدمت رسانی درست به جامعه هدف ترغیب می کند.

  محمودی با اشاره به نظارت بر عملکرد هر مجموعه، افزود: اگر مشکلی در سازمانی به وجود آید، ناشی از ضعف و نبود نظارت بر امور آن است و توجه بیش از پیش به این امر، موجب ترویج فرهنگ درست سازمانی بویژه نزد مدیران می شود.

  گفتنی است؛ سیدجلال محمدی مدیر جدید کمیته امداد پیشوا، حدود سه سال مدیریت کمیته امداد کهریزک را بر عهده داشت. مجتبی عبدالهی نیز بعنوان مدیر کمیته امداد پاکدشت معرفی خواهد شد.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4566 مطلب نوشته است .

  یک نظر on “سرپرست جدید کمیته امداد شهرستان پیشوا منصوب شد”

  • کفش اسکیت wrote on ۴ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۴:۴۵

   سلام. وبسایتتون خیلی خوب و مفیده. به کارتون ادامه بدین

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.