• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان پیشوا انتخاب شدند

  اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان پیشوا انتخاب شدند

  اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان پیشوا انتخاب شدند

  جلسه انتخاب اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی شهرستان پیشوا به ریاست محمدکرم محمدی فرماندار این شهرستان و با حضور نمایندگان شورای اسلامی شهر و بخش های جلیل آباد و مرکزی در محل فرمانداری برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ در جلسه انتخاب اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی شهرستان پیشوا، که با رای مخفی اعضاء انجام شد، مصطفی شاهسون به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان پیشوا انتخاب گردید. همچنین حسن هژبری به عنوان نائب رئیس و علی اسدی به عنوان منشی این شورا انتخاب شدند.

  فرماندار پیشوا در این جلسه تشکیل شورای شهرستان را مقدمه تشکیل شورای اسلامی استان تهران دانست و از اعضای این شورا خواست تا با همدلی، وفاق و وحدت امور محوله را در سطح شهرستان و استان پیش ببرند.

  محمدی با تاکید بر لزوم نظارت بر حسن اجرای تصمیمات شورای شهرستان گفت: مصوبات شورای اسلامی شهرستان برای آنکه قابلیت اجرایی بگیرند با حضور نماینده ای از این شورا در کمیته تطبیق شهرستان مورد بررسی و اعلام نظر قرار می گیرند.

  وی شوراهای اسلامی را بالاترین نمادهای مردم سالاری در نظام جمهوری اسلامی دانست و افزود: هرچه همفکری، هم اندیشی و خرد جمعی اعضای شوراهای اسلامی شهرستان، شهر، بخش ها و روستاهای منطقه بیشتر باشد زمینه توسعه همه جانبه شهرستان مهیاتر و هموارتر می شود.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4573 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.