• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • تشریح برنامه های آموزش و پرورش پیشوا برای بازگشایی مدارس

  تشریح برنامه های آموزش و پرورش پیشوا برای بازگشایی مدارس

  تشریح برنامه های آموزش و پرورش پیشوا برای بازگشایی مدارس

  مدیر آموزش و پرورش شهرستان پیشوا روند اجرای پروژه مهر را در این شهرستان تشریح کرد.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ رحیم جهانی در گفتگو با رادیو تهران، اظهار داشت: در راستای آغاز سال تحصیلی همگام با سایر شهرستان ها، برنامه های خاص و ویژه ای در پیشوا تدارک دیده شده است.

  وی افزود: توجه به تبلیغات محیطی، نصب بنر در سطح شهر و مدارس با موضوع و شعار پروژه مهر و همزمانی آغاز سال تحصیلی با هفته دفاع مقدس و همچنین ماه محرم، دیدار با خانواده های شهدا با همکاری بنیاد شهید شهرستان و اجرای برنامه های ویژه برای جشن غنچه ها و جشن شکوفه ها در مدارس شهرستان و آموزشگاه های متمرکز با حضور مسئولین را شاهد خواهیم بود.

  جهانی بیان کرد: یکی از کارگروه های ستاد پروژه مهر تایید صلاحیت است که به لطف خدا با دقت هرچه تمام سعی کرد افرادی به کار گرفته شوند که پاسخگوی خوبی برای پیشرفت فرزندان شهرستان باشند.

  مدیر آموزش و پرورش شهرستان پیشوا با اشاره به آمار دانش آموزان و معلمان جدید و آموزشگاه های این شهرستان، گفت: شهرستان مقدس پیشوا ۱۲۵ آموزشگاه اعم از دولتی و غیردولتی و حدود ۱۷هزار و۴۰۰ دانش آموز دارد.

  وی در ادامه گفت: در پروژه مهر امسال حدود ۲۵ آموزشگاه در کارگروه تعمییر و تجهیز بازسازی، تعمیر و زنگ آمیزی شده است.

  رحیم جهانی خاطر نشان کرد: با عنایت خداوند متعال در آغاز سال تحصیلی جدید مدرسه خیریه باران افتتاح خواهد شد و با توجه به کمبود فضاهای آموزشی از خیرین تقاضا داریم ما را در راه خدمت رسانی به فرزندان این مرز و بوم یاری دهند.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.