• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • تریبون نمازجمعه راهی برای اشاعه فرهنگ صرفه جویی

  تریبون نمازجمعه راهی برای اشاعه فرهنگ صرفه جویی

  تریبون نمازجمعه راهی برای اشاعه فرهنگ صرفه جویی

  در جلسه امام جمعه شهرستان پیشوا با مدیران آبفای روستایی و شهری و اداره برق این شهرستان، بر استفاده از تریبون نمازجمعه برای اشاعه فرهنگ صرفه جویی و همچنین استفاده قانونی از آب شرب بهداشتی و جلوگیری از برداشت های غیرمجاز آب تأکید شد.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ در این نشست که در دفتر امام جمعه پیشوا برگزار شد، مدیر آبفای روستایی پیشوا با ارائه گزارش عملکرد این اداره طی سال گذشته گفت: ضروری است در خصوص جذب اعتبار از محل اعتبارات عمرانی برای اصلاح و بازسازی شبکه های فرسوده آب که مشکلات زیادی ایجاد می کند، پیگیری و همکاری های بیشتری صورت گیرد.

  ریوندی افزود: انشعاب های غیرمجاز که تعداد آنها کم هم نیست، موجب شده شاهد افزایش حوادث و کاهش فشار آب در برخی از روستاها باشیم و لازم است در این زمینه با کمک مشترکین و مسئولین، اقدام اساسی صورت گیرد که البته آبفای روستایی اقدامات خوبی در این راستا انجام داده و به صورت جدی قطع انشعاب های غیر مجاز را پیگیری می نماید.

  امام جمعه پیشوا نیز در این جلسه از تلاش ها و خدمات صورت گرفته تشکر کرد و گفت: با توجه به مشکلات فراوان در زمینه آب و مصرف بی رویه آن می بایست مردم به کمک ادارات خدمات رسان بیایند.

  حجت الاسلام والمسلمین باقری با تأکید بر صرفه جویی جدی در مصرف آب، برای ترویج این مهم، قول مساعد و همکاری داد.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.