• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • قمی: رفع سدمعبر بازار سنتی پیشوا از اولویت‌های شورای شهر است

  قمی: رفع سدمعبر بازار سنتی پیشوا از اولویت‌های شورای شهر است

  قمی: رفع سدمعبر بازار سنتی پیشوا از اولویت‌های شورای شهر است

  سخنگوی شورای اسلامی شهر پیشوا گفت: ساماندهی و جمع آوری سدمعبر بازار سنتی پیشوا از اولویت های شورای پنجم است.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ به منظور ساماندهی و رفع سد معبر بازار سنتی پیشوا، بازدید مشترکی از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر پیشوا به همراه فرماندهی انتظامی شهرستان از این بازار صورت گرفت.

  سخنگوی شورای اسلامی شهر پیشوا در حاشیه این بازدید، اظهار داشت: به دنبال مراجعه بعضی از مردم به شورای شهر مبنی بر ایجاد سدمعبر در بازار سنتی پیشوا خصوصاً در ایام نزدیک به محرم و رعایت نکردن حدود قانونی تجاری توسط تعداد اندکی از کسبه این بازار و ایجاد مشکلات فراوان برای تردد شهروندان، هماهنگی های لازم برای بازدید میدانی مسئولین کمیته رفع سدمعبر از بازار انجام شد.

  احمد قمی افزود: ساماندهی و جمع آوری سدمعبر بازار سنتی پیشوا از اولویت های شورای پنجم است و طی بازدید از بازار سنتی و رویت مشکلات موجود، مقرر شد در قدم نخست، اخطار لازم به کسبه محترم جهت رعایت قانون و اشغال نکردن معابر عمومی صادر شود و مهلت لازم برای تعدادی از کسبه که این حدود را مراعات نکردند در نظر گرفته شود.

  وی ضمن تقدیر و تشکر از بازاریان به جهت رعایت حقوق شهروندان، از معدود کسانی که احیاناً به جهت عدم اطلاع از قانون به صورت غیرعمد توجه به این موضوع نداشتند، صمیمانه و خاضعانه درخواست کرد در جهت رعایت بیش از پیش حقوق شهروندی با مأموران شهرداری پیشوا در کمیته رفع سدمعبر، همکاری لازم را داشته باشند.

  قمی در پایان تصریح کرد: در صورت عدم رعایت قوانین و اخطارهای لازم، افرادی که در مهلت مقرر نسبت به رفع سدمعبر اقدام ننمایند، با هماهنگی با مراجع قضایی، این موضوع مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4573 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.