• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • نظارت محیط زیست بر خروجی تصفیه خانه فاضلاب واحدهای صنعتی و تولیدی پیشوا

  نظارت محیط زیست بر خروجی تصفیه خانه فاضلاب واحدهای صنعتی و تولیدی پیشوا

  نظارت محیط زیست بر خروجی تصفیه خانه فاضلاب واحدهای صنعتی و تولیدی پیشوا

  رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پیشوا از دور جدید نمونه برداری از خروجی تصفیه خانه فاضلاب واحد های صنعتی و تولیدی این شهرستان خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا به نقل از سامات؛ اسماعیل میران زاده با اعلام این خبر گفت: در اجرای وظایف قانونی، طی هفته جاری کارشناسان این اداره علاوه بر بررسی عملکرد زیست محیطی و نحوه مدیریت پسماند و عملکرد سیستم تصفیه خانه واحدها، از خروجی فاضلاب چند واحد صنعتی نمونه برداری کردند.

  وی بیان کرد: نمونه های برداشتی جهت آنالیز پارامترهای میکروبی و شیمیایی به آزمایشگاه مرکز تحقیقات زیست محیطی استان تهران ارسال شد.

  رئیس اداره محیط زیست پیشوا با اشاره به اینکه تمامی واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی ملزم به رعایت استانداردهای خروجی فاضلاب هستند افزود: خروجی فاضلاب واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی با آلودگی های متفاوت در صورت عدم تصفیه مناسب خسارات زیانباری برای محیط زیست به بار می آورد از این رو فاضلاب ها باید طی فرایند مناسب تصفیه تا از ایجاد آلودگی های زیست محیطی جلوگیری گردد.

  میران زاده گفت: در صورت محرز بودن آلایندگی هریک از واحدهای مستقر در حوزه شهرستان، موضوع آلایندگی از طریق اخطاریه زیست محیطی به مدیران واحد مربوطه ابلاغ و برابر قانون با آنها برخورد خواهد شد.

  وی تصریح کرد: بهبود و اصلاح فرآیندها و شاخص های زیست محیطی در شهرستان پیشوا در دستور کار این اداره قرار دارد.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4573 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.