• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • فرماندار پیشوا: جایگاه اداری تنها امانتی در دست مسئولان است

  فرماندار پیشوا: جایگاه اداری تنها امانتی در دست مسئولان است

  فرماندار پیشوا: جایگاه اداری تنها امانتی در دست مسئولان است

  جلسه دیدار مردمی فرماندار پیشوا با شهروندان در محل دفتر کار وی برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ محمدی در دیدار با شهروندان با بیان اینکه رسیدگی به مشکلات مردم از اولویت های مسئولان در نظام جمهوری اسلامی است گفت: دیدار با مردم، در میان آنها بودن و رسیدگی به مشکلاتشان، آثار بسیار مثبتی را در جامعه ایجاد می کند و می بایست تلاش شود تا هر روز شاهد کمتر شدن فاصله میان مردم و مسئولان باشیم.

  وی افزود: جایگاه اداری تنها امانتی در دست مسئولان است و همین جایگاه در نظام مقدس جمهوری اسلامی با مجاهدت شهدا و ایثارگران حاصل شده است و خواسته و هدف این بزرگوران نیز خدمت به مردم و حفظ کرامت انسانی آنها است.

  فرماندار پیشوا اظهار کرد: فرمانداری پیشوا هر روزه تعداد زیادی از مراجعات مردمی را پاسخگو است ولی با برنامه ریزی های صورت گرفته، در دوشنبه هر هفته وقت و فرصت بیشتری را برای دیدار چهره به چهره با مردم و پردازش به امورات آنها صرف می کنیم.

  بر پایه این گزارش؛ در دیدارهای مردمی که با حضور تعداد زیادی از شهروندان صورت گرفت، افراد مشکلات و درخواست های خود را با نماینده عالی دولت در شهرستان پیشوا در میان گذاشتند و فرماندار پیشوا نیز ضمن ارائه راهکارهای قانونی، دستورات لازم را برای رسیدگی به مطالبات آنها صادر کرد.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.