• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • در مراسمی نمادین؛ زنگ شکوفه‌ها و زنگ مهر و سلامت در پیشوا نواخته شد

  در مراسمی نمادین؛ زنگ شکوفه‌ها و زنگ مهر و سلامت در پیشوا نواخته شد

  در مراسمی نمادین؛ زنگ شکوفه‌ها و زنگ مهر و سلامت در پیشوا نواخته شد

  زنگ شکوفه ها همزمان با زنگ مهر و سلامت با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی و استانی در آموزشگاه دخترانه شاهد فرهنگ پیشوا نواخته شد.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ همزمان با آغاز سال تحصیلی پایه اولی ها، زنگ شکوفه ها و زنگ مهر و سلامت، با حضور فرماندار و جمعی از مدیران و مسئولان ادارات شهرستان پیشوا در آموزشگاه دخترانه شاهد فرهنگ به صدا درآمد.

  در این مراسم که با توجه به قرار داشتن ۳۱ شهریور در روز جمعه، صبح امروز برگزار شد، از کیانا جعفری فرزند شهید مدافع حرم و دانش آموز پایه اول آموزشگاه شاهد فرهنگ تجلیل شد.

  مدیر آموزش و پرورش شهرستان پیشوا در این مراسم گفت: تمامی امور تربیتی دانش آموزان بر عهده مدرسه نیست و والدین نباید فکر کنند که اگر فرزندان خود را به آموزشگاه می فرستند دیگر وظیفه تربیت فرزندان خود را به دوش ندارند بلکه وظیفه والدین در این راستا سنگین تر می شود زیرا می بایست در سایه همکاری با معلمان و مربیان مدرسه زمینه ای را فراهم کنند تا روند تربیتی فرزندان آنها مطلوب تر و بهتر طی شود.

  رحیم جهانی افزود: بسیاری از ناهنجاری های موجود در سطح جامعه ناشی از عدم تعامل مدرسه و خانواده است و هر چه این تعامل قوی تر باشد، با مسائل اجتماعی کمتری روبرو خواهیم بود.

  وی با تاکید بر لزوم توجه به سلامت جسمی و روانی دانش آموزان گفت: نواخته شدن زنگ مهر و سلامت همزمان با آغاز سال تحصیلی، بر اساس توافقنامه وزارت بهداشت با آموزش و پرورش صورت گرفت و نشان از اهمیت بهداشت و سلامت دانش آموزان دارد تا با توجه به این مهم از جمله تغذیه سالم آنها، روند تحصیلی مطلوب تری را پشت سر بگذارند.

  مدیر آموزش و پرورش شهرستان پیشوا از اولیای دانش آموزان خواست تا زمان تحصیل فرزندانشان را با زمان تحصیل خود مقایسه نکنند و افزود: در حال حاضر نوع آموزش ها متفاوت شده است و امروز رسانه های گروهی و جمعی به گونه ای در زندگی اجتماعی ما تاثیر دارند که دیگر روش های سنتی را در تعلیم و تربیت نخواهیم داشت.

  جهانی همچنین از معلمان خواست تا با احترام و کرامت با دانش آموزان برخورد کنند و گفت: معلمان از اولین روز ورود دانش آموزان به مدرسه می بایست با کرامت، بزرگی و احترام با آنان برخورد کنند تا بر اساس این معیارها، شخصیت خود را شکل دهند.

  وی گفت: دانش آموزان در مدارس از ابتدا می بایست با قانون، مقررات و حقوق شهروندی آشنا شوند تا بتوانیم شهر و کشوری خوب، سالم و امن داشته باشیم.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.