• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در دانشگاه فرهنگیان پیشوا برگزار شد

  مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در دانشگاه فرهنگیان پیشوا برگزار شد

  مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در دانشگاه فرهنگیان پیشوا برگزار شد

  با حضور امام جمعه، فرماندار، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و جمعی از مسئولان شهرستان پیشوا، سال تحصیلی جدید در پردیس زینبیه دانشگاه فرهنگیان آغاز شد.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ در این مراسم که در نمازخانه پردیس زینبیه پیشوا برگزار شد، فاطمه ممیزی رئیس این مرکز دانشگاهی، در سخنانی به بیان اهداف و عملکرد این مرکز پرداخت.

  فرماندار پیشوا در آئین آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه فرهنگیان گفت: وقتی در کشوری اسلامی زندگی می کنیم، عملکرد، رویکرد، رفتار، گفتار و کردارمان نیز باید منطبق بر دین باشد نه اینکه فقط به زبان بخواهیم از دین و اسلام حرف بزنیم، بلکه آن را نیز در عمل باید به اثبات برسانیم.

  وی با بیان اینکه ایران اسلامی افتخار می کند که با کشورهای دنیا در تعامل است بیان داشت: بعد از سخنان نابخردانه رئیس جمهور آمریکا و صهیونیست ها، در کمیته ای که در رابطه با برجام تشکیل شد، بیشترین رای به نفع ایران صادر گردید و این مهم نشان از این دارد که ایران اسلامی به دلیل کارکرد، رویکرد و عملکرد مثبتی که در جهت صلح و امنیت در دنیا داشته است، به جایگاه واقعی خود در میان دیگر کشورهای دنیا دست یافته است.

  محمدی بیان داشت: امروز جوانان این مرز و بوم در عراق، سوریه، لبنان، یمن و در هر جایی که مسلمانی مورد ظلم واقع شود، حضور دارند که این حضور، چند منظوره و منطبق بر آموزه های دینی ماست.

  وی افزود: یک دلیل این حضور، دفاع از انسانیت و انسان هایی است که مورد ظلم قرار گرفته اند و دیگری دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) که  مبنای دینی و اعتقادی ما هستند و نهایتا به منظور دفاع از تمامیت ارضی کشورمان است.

  فرماندار شهرستان پیشوا با بیان اینکه داعش، دیپلماسی پذیر نیست افزود: امروزه با انسان نماهایی درگیر هستیم که که قتل و آدم کشی مسلمانان را جهاد در راه خدا می دانند و از راه دیپلماسی نمی توان با آنها گفتگو کرد زیرا با یک تفکر ضد انسانی و با افرادی از دین گریخته و مسخ شده در حال مبارزه هستیم.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.