• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی: از طریق منابع استانی و ملی، نیازهای درمانی مردم پیشوا را پاسخ می‌دهیم

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی: از طریق منابع استانی و ملی، نیازهای درمانی مردم پیشوا را پاسخ می‌دهیم

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی: از طریق منابع استانی و ملی، نیازهای درمانی مردم پیشوا را پاسخ می‌دهیم

  محمد آقاجانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به همراه معاونین امور بهداشتی و درمان، با سفر به شهرستان پیشوا از زیرساخت های بهداشتی و درمانی این شهرستان بازدید کرد.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در جریان بازدید از وضعیت بهداشت و درمان شهرستان پیشوا، در نشستی با مسئولین پیشوا ضمن اشاره به تلاش دولت یازدهم در خدمت رسانی به مناطق محروم یاد آور شد: در طرح تحول سلامت با احداث ۱۲۳ بیمارستان جهش بزرگی در خدمات رسانی به مناطق محروم و حاشیه ای انجام شد و طی آن هزاران میلیارد ریال سرمایه گذاری صورت گرفت.

  آقاجانی اذعان داشت: با همه کارهای انجام شده، تعداد تخت های بیمارستانی در نوار شرقی استان و برخی شهرستان ها نظیر ورامین، پاکدشت، پیشوا و قرچک در حد مطلوب نیست و مرکز ارجاع بسیاری از آنها بیمارستان امام حسین(ع) می باشد که به دلیل فاصله زیاد، دسترسی به خدمات درمانی با مشکل مواجه است.

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تأکید کرد: در حوزه درمان، تکلیف داریم که دسترسی مطلوب به خدمات را ایجاد کنیم. با وجود مضیقه مالی دولت و وزارت بهداشت در سال ۹۶، عزم ما جزم است که برای این خدمت در شهرستان پیشوا قدم هایی را برداریم.

  وی اظهار داشت: با همدلی و همکاری نزدیک همه مسئولین محلی و با بهره گیری از منابع استانی و ملی، خواسته به حق مردم پیشوا را پاسخ می دهیم.

  بر اساس این گزارش، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در ادامه حضور خود در شهرستان پیشوا، ضمن حضور در بخش های مختلف شبکه بهداشت و درمان و گفتگو با کارشناسان، از مرکز خدمات جامع سلامت شهید صدوقی، درمانگاه شهید مهتدی و مرکز درمانی مهاجری پیشوا بازدید کرد و در پایان برای توسعه خدمات درمانی در این شهرستان، دستورات لازم را به معاونین خود ابلاغ کرد.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.