• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • حمایت ۳۵۰۰ حامی نیکوکار از ایتام تحت پوشش کمیته امداد پیشوا

  حمایت ۳۵۰۰ حامی نیکوکار از ایتام تحت پوشش کمیته امداد پیشوا

  حمایت ۳۵۰۰ حامی نیکوکار از ایتام تحت پوشش کمیته امداد پیشوا

  سه هزار و ۵۰۰ حامی نیکوکار از ۵۲۸ یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد شهرستان پیشوا حمایت و ماهیانه کمک های خود را به آنها اهدا می کنند.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ سرپرست کمیته امداد شهرستان پیشوا گزارشی از کمک های حامیان نیکوکار در شش ماهه نخست امسال به کودکان یتیم و نیازمند تحت حمایت این شهرستان ارائه کرد.

  سید جلال محمدی با بیان این که طرح اکرام ایتام و محسنین طرحی انسان دوستانه و با هدف حمایت از کودکان بی سرپرست و نیازمند است، گفت: حامیان در این طرح، حمایت از یک یا چند فرزند یتیم و غیر یتیم را بر عهده می گیرند و به صورت ماهیانه مبلغی را به حساب آنها واریز می کنند.

  وی با بیان اینکه ۵۲۸ نفر فرزند یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد در شهرستان پیشوا هستند، افزود: سه هزار و ۵۰۰ حامی نیکوکار حمایت از این فرزندان را بر عهده دارند که ۱۵۰ نفر از آنها  یتیم و ۳۷۸ نفر دیگر از فرزندان محسنین هستند.

  محمدی با اشاره به طرح اکرام محسنین، گفت: این طرح شامل آن دسته از فرزندان مددجوی نیازمندی است که دارای سرپرست بیمار، معلول، ازکار افتاده، زندانی و یا فرزند طلاق هستند.

  سرپرست کمیته امداد شهرستان پیشوا بیان کرد: در پنج ماهه نخست امسال ۶۷۲ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان کمک نقدی و غیره نقدی به ایتام و فرزندان غیر یتیم تحت حمایت در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین شده است.

  وی  افزود: بسیاری از حامیان علاوه بر پرداخت کمک های نقدی، از طریق کمک های کالایی همچون تامین سبد غذایی، پوشاک و جهیزیه و رفع مشکلات درمانی، تحصیلی، مسکن، فرهنگی و آموزشی  و سایر نیازها، فرزندان معنوی خود را حمایت می کنند.

  محمدی با بیان اینکه اکرام ایتام طرحی انسان دوستانه برای یاری و حمایت از کودکان بی سرپرست و از موفق ترین طرح های کمیته امداد است، افزود: در این طرح حامی با تقبل حمایت مادی و معنوی یک یا چند فرزند یتیم ، ماهیانه حداقل ۳۰ هزار تومان به حساب یتیم تحت حمایت واریز می کند.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.