• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • ارایه گزارش کمک‌های خیرین پیشوا به دانش آموزان نیازمند در ایام بازگشایی مدارس

  ارایه گزارش کمک‌های خیرین پیشوا به دانش آموزان نیازمند در ایام بازگشایی مدارس

  ارایه گزارش کمک‌های خیرین پیشوا به دانش آموزان نیازمند در ایام بازگشایی مدارس

  سرپرست کمیته امداد شهرستان پیشوا گزارشی از کمک های حامیان و خیران پیشوایی به دانش آموزان بی بضاعت ارایه کرد.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا به نقل از روابط عمومی کمیته امداد پیشوا؛ سید جلال محمدی با اشاره به اینکه کمیته امداد برای خدمت رسانی به دانش آموزان تحت حمایت علاوه برمنابع داخلی از کمک های خیران بهره می‌گیرد، گفت: کمک های حامیان و خیران نقش بسزایی در ارائه خدمت و کمک رسانی به جامعه هدف دارد.

  وی افزود: یکی از خیران پیشوایی ۷۰ بسته لوازم التحریر شامل کیف، دفتر، نوشت افزار و سایر ملزومات به ارزش هفت میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد اهدا کرد.

  محمدی همچنین به دیدار۲۸ نفر از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین  با فرزندان معنوی خود اشاره کرد و گفت: این مراسم با هدف استقبال از مهر و در قالب طرح شوق دیدار انجام شد و حامیان با ۲۸ دانش آموز یتیم و نیازمند تحت حمایت کمیته امداد شهرستان پیشوا دیدار کردند.

  سرپرست کمیته امداد شهرستان پیشوا با اشاره به کمک های حامیان به دانش آموزان تحت حمایت گفت: حامیان در این دیدار پنج میلیون و ۲۱۴ هزار تومان به فرزندان معنوی خود به صورت نقدی و غیرنقدی کمک کردند.

  وی یادآور شد: خیران برای کمک به دانش آموزان نیازمند می توانند با شماره گیری سامانه پیامکی # ۰۲۱۱۱ * ۸۸۷۷* ، سامانه تلفنی ۷۳۵۵  با کد شناسه ۱۶۴۴۲۳۲۸۲۴۳، حضور در دفتر کمیته امداد شهرستان پیشوا و واریز به شماره حساب ۷۳۵۵ با شناسه ۱۶۴۴۲۳۲۸۲۴۳ بانک ملت کمک های خود را به دست دانش آموزان نیازمند برسانند.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.