• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • اعلام محدودیت‌های ترافیکی در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در پیشوا

  اعلام محدودیت‌های ترافیکی در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در پیشوا

  اعلام محدودیت‌های ترافیکی در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در پیشوا

  معاون فنی و امور عمرانی فرمانداری از اجرای محدودیت های ترافیکی از عصر روز جمعه هفتم مهرماه تا پایان روز یکشنبه نهم مهرماه در پیشوا خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ الله بخش حبیبی اظهار داشت: بر اساس مصوبات شورای ترافیک شهرستان پیشوا و به منظور نظم بخشیدن به رفت و آمد هیات های عزاداری و هم چنین جلوگیری از ترافیک شهری، محدودیت های ترافیکی ویژه ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در اطراف حرم مطهر امامزاده جعفر(ع) اعمال می شود.

  معاون امور عمرانی فرمانداری گفت: در ضلع شمالی حرم مطهر امامزاده جعفر(ع) از گلزار شهدای گمنام تا ابتدای خیابان فلسطین و در ضلع جنوبی حرم از خیابان امام(ره) تا خیابان شریعتی محدودیت هایی با ایجاد موانع ترافیکی و استقرار عوامل راهور از تردد خودروها جلوگیری به عمل خواهد آمد.

  وی افزود: همچنین شهروندان و عزاداران در ضلغ شرقی حرم مطهر امامزاده جعفر(ع) از خیابان پاچنار، روبروی مدرسه شهید قمی و در ضلع غربی حرم از میدان شهید چمران به سمت میدان امام(ره) با محدودیت های ترافیکی روبرو خواهند بود.

  حبیبی بیان داشت: برای تسهیل در تردد شهروندان، تعدادی ون و تاکسی با همکاری شهرداری جهت رفت و آمد زائرین در بخش هایی از محدودیت ترافیکی در روز تاسوعا و عاشورای حسینی مستقر خواهد شد.

  وی گفت: از عموم شهروندان عزیز انتظار می رود ضمن همکاری با پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان در اجرای مصوبات فوق، در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی از پارک هرگونه خودرو در داخل محدوده ترافیکی اشاره شده، خودداری نمایند.

  معاون امور عمرانی فرمانداری پیشوا بیان داشت: با توجه به برنامه ریزی‌های صورت گرفته و در راستای فراهم آوردن فضای آرام و منظم در راستای خدمت رسانی به زائران و عزاداران حسینی در روز عاشورا و تاسوعا، پارکینگ هایی در نظر گرفته شده که پارکینگ شماره یک واقع در زمین روبروی حرم، پارکینگ شماره ۲ واقع در خیابان کارگر، پارکینگ شماره ۳ واقع در خیابان شهید مهتدی و پارکینگ شماره ۴ در کنار گلزار شهدای گمنام خواهد بود.

  حبیبی در پایان گفت: از عزاداران حسینی درخواست می گردد ضمن همکاری لازم برای تردد خودروهای آتش نشانی و امدادی، برای پارک خودروهای خود از پارکینگ های پیش بینی شده استفاده نمایند.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.