• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • ۱۵۰ سبد کالا در میان مددجویان تحت پوشش کمیته امداد توزیع شد

  ۱۵۰ سبد کالا در میان مددجویان تحت پوشش کمیته امداد توزیع شد

  ۱۵۰ سبد کالا در میان مددجویان تحت پوشش کمیته امداد توزیع شد

  سبد کالا حاوی برنج، روغن، عدس، تن ماهی، چای و قند  به ارزش ۱۰۰ میلیون و نهصد هزار ریال بین ۱۵۰ خانوار مددجوی پیشوایی توزیع شد.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران؛ سید جلال محمدی توزیع سبد کالا را یکی از اقدامات کمیته امداد برای کمک به مددجویان دانست و گفت: نیکوکاران همیشه پشتوانه و بازوی کمکی کمیته امداد بوده اند و در صحنه های رقابت در امور خیر مشارکت وسیعی داشته اند، چراکه اعتبارات دولتی به تنهایی قادر به پاسخگویی نیاز نیازمندان نبوده و نیست.

  سرپرست کمیته امداد پیشوا با اعلام اینکه، درصدد هستیم تا همه خانواده های تحت حمایت از سبد کالا و یا اطعام با غذای گرم بهره مند شوند، بیان کرد: نیکوکاران در ماه محرم مشارکت های خودشان را به صورت اهدا و توزیع غذای گرم و سبد کالا برای مددجویان و نیازمندان داشته اند.

  محمدی با عنوان اینکه سبد کالا حاوی مواد غذایی بین ۱۵۰ خانوار تحت حمایت توزیع شده است، افزود: این اقدام توسط یکی از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین انجام شد.

  سرپرست کمیته امداد شهرستان پیشوا ارزش هر سبد غذایی را به طور متوسط ۶۷۰ هزار ریال ذکر کرد و گفت: این سبدهای غذایی اهدایی حاوی برنج، روغن، عدس، تن ماهی، چای و قند در قالب طرح احسان حسینی توزیع شد.

  وی با اعلام اینکه توزیع سبد کالا و غذای گرم تا پایان ماه صفر ادامه دارد، گفت: این اقدام در قالب طرح احسان حسینی اجرا می شود.

  محمدی همچنین به کمک ۱۰۰ میلیون ریالی این حامی نیکوکار اشاره کرد و افزود: شش میلیون تومان برای کمک به تامین ودیعه مسکن سه خانوار نیازمند و مبلغ چهار میلیون تومان برای تهیه نوشت افزار برای دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان پیشوا هزینه شده است.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.