• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • فرماندار پیشوا: نیروی انتظامی، پاسدار حرمت همه انسان‌های این سرزمین است

  فرماندار پیشوا: نیروی انتظامی، پاسدار حرمت همه انسان‌های این سرزمین است

  فرماندار پیشوا: نیروی انتظامی، پاسدار حرمت همه انسان‌های این سرزمین است

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: نیروی انتظامی با شجاعت، رشادت و اقتدار، به استقرار حق و عدالت و مبارزه با ظلم پرداخته و امنیت فردی و اجتماعی را برای افراد جامعه به ارمغان آورده است.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ کرم محمدی در همایش پیاده روی خانواده های کارکنان ناجا که در شهرستان پیشوا برگزار شد، گفت: هفته نیروی انتظامی پاسداشت زحمات خستگی ناپذیرانی است که با گام های همیشه محکم و استوار در جهت طلوع خورشید درخشنده امنیت، تلاش می کنند.

  وی افزود: کارکنان نیروی انتظامی، سربازان و سرافرازانی هستند که قسط، عدالت، حق و حقیقت را در جامعه ایجاد کرده اند.

  محمدی بیان کرد: حق و حقیقت، عدالت، شرف، حریت و آزادگی در سایه شجاعت و رشادت مردانی تحقق پیدا می کند که آسایش خود را فدای آسایش دیگران می کنند.

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: اگر امروز جمهوری اسلامی در معنای واقعی به جزیره امنیت و ثبات برای همه منطقه تبدیل شده است، این مهم، به بهانه به دست نیامده بلکه برای آن هزینه های سنگینی داده شده است.

  وی تأکید کرد: امنیت امروز جامعه که رشد، تکامل و آسایش دیگران را به همراه دارد، مدیون خون مردان و زنانی است که آسایش، جان، مال و همه هستی خود را برای نگهداری از زندگی و هستی دیگران داده اند که باید آن را قدر بنهیم و پاسداری کنیم.

  محمدی بیان داشت: حضور بیدار و بیداری های مستمر کارکنان نیروی انتظامی و خانواده های معظم آنها، موجب آرامش دیگران است و این حضور، درجه ای از تکامل، رشد انسان و تحقق معنای ایثار و انفاق است که در جهت آبادانی و توسعه کشور صورت می گیرد.

  فرماندار پیشوا با بیان اینکه هیچ توسعه و رفاهی اتفاق نمی افتد مگر در سایه امنیت و سلامت جامعه، بیان داشت: به تعبیر حضرت امام(ره)، نیروی انتظامی می بایست سه عنصر اصلی را همواره مد نظر قرار دهد که این سه عنصر همه جوانب زندگی انسان ها را در بر می گیرد.

  وی افزود: اولین و مهمترین عنصر نیروی انتظامی، اقتدار است، یعنی داشتن قدرت برای تامین امینت فردی، اجتماعی و پاسداری از عدالت و حقیقت که منجر به تامین آزادی های فردی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و در نتیجه اقتدار ملی و بین المللی می شود.

  محمدی اظهار کرد: دومین عنصر وجودی نیروی انتظامی، عزت نفس است که جامعه ما به آن نیاز دارد و این مهم در سایه عزیز بودن نیروی سرافراز انتظامی است، نیرویی که خود را جان بر کف و فدایی ملت می داند و با عزت نفس خود کرامت انسانی را حمایت و تکریم می کند.

  فرماندار پیشوا بیان داشت: رحمت و مهربانی و خدمت به انسانیت، سومین عنصری است که بر اساس رهنمودهای امام راحل(ره) باید در نیروی انتظامی نمود داشته باشد، مردم باید این معنا را لمس کنند که نیروی انتظامی با همان اقتدار و صلابتی که در مقابل مخل امنیت می ایستد، وقتی با مردم و افراد مظلوم مواجه می شود با رحمت و مهربانی برخورد می کند.

  محمدی اظهار کرد: خدای را شاکریم  که امروز این سه عنصر و ماموریتی که حضرت امام(ره) برای نیروی انتظامی تعریف کردند، در نیروهای نظامی کشور وجود دارد و در اوج قدرت، ماموریت های مطرح شده در قانون اساسی و گفتمان حضرت امام(ره)، تحقق یافته است.

  وی گفت: بنا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، زندگی مردم از نظر اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، روحی و روانی در اختیار نیروی انتظامی است و امروز باید اعتراف کنیم که نیروی انتظامی، پاسدار حرمت همه انسان های این سرزمین است و باید قدردان آن باشیم.

  نماینده دولت در پیشوا در پایان تصریح کرد: امروز نیروهای انتظامی به عنوان فرزندان آبدیده، فولادهای مقاوم و استوار و سروهای سرافراز این سرزمین، با گام های بلند خود، دستاوردهای درخشانی برای این ملت به ارمغان آورده و افق های روشنی را پیش رو آنها ترسیم کرده است.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.