• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • زنگ «لبخند عاطفه‌ها» در پیشوا نواخته شد

  زنگ «لبخند عاطفه‌ها» در پیشوا نواخته شد

  زنگ «لبخند عاطفه‌ها» در پیشوا نواخته شد

  در دومین مرحله از جشن عاطفه‌ها، زنگ «لبخند عاطفه‌ها» در مدارس شهرستان پیشوا نواخته شد.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ زنگ «لبخند عاطفه‌ها» صبح امروز با حضور محمدکرم محمدی فرماندار پیشوا و جمعی از مدیران این شهرستان در مدرسه آیت‌الله خامنه‌ای این شهرستان به صدا درآمد.

  فرماندار پیشوا در حاشیه برگزاری این مراسم گفت: نواختن زنگ عاطفه‌ها در مدارس فرصتی برای توسعه مهرورزی و عدالت‌ورزی میان دانش‌آموزان است تا یاد بگیرند با مهربانی، تقسیم خوبی‌ها و دستگیری از دیگران می‌توان ضمن کسب نشاط روحی و معنوی، زندگی بهتری را برای دیگران به ارمغان آورد.

  محمدکرم افزود: ترویج فرهنگ نیکوکاری پیام‌آور نشاط و امید در جامعه و به‌ویژه میان قشر آسیب‌پذیر و محروم جامعه بوده و پیام‌آور آن است که همواره انسان‌هایی هستند که دل در گرو کمک به دیگران دارند و در زمینه رفع مشکلات هم‌نوع خود دخیل هستند.

  مدیر آموزش و پرورش پیشوا نیز در این مراسم اظهار کرد: جشن عاطفه‌ها به این معنا نیست که همه‌چیز در پول خلاصه می‌شود، بلکه فرصت و بهانه‌ای برای نوع‌دوستی و ابراز محبت است که گاهی این ابراز محبت با یک نگاه گرم و مهربان میسر می‌شود.

  رحیم جهانی افزود: جشن عاطفه‌ها تقسیم عواطف و مهربانی میان ما و کسانی است که نسبت به دیگران از وضع مالی مناسبی برخوردار نیستند و می‌توانیم با استفاده از این فرصت دارایی‌های نقدی و عاطفی‌مان را میان دیگران تقسیم کنیم.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.