• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • رئیس شورای تأمین شهرستان پیشوا: سپاه پاسداران قلب ملت است

  رئیس شورای تأمین شهرستان پیشوا: سپاه پاسداران قلب ملت است

  رئیس شورای تأمین شهرستان پیشوا: سپاه پاسداران قلب ملت است

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: اگر همه کشورهای دنیا هر آنچه که دارند را روی هم بگذارند، نمی‌توانند حرکتی مانند اربعین بیافرینند و باید قدر این نهضت و حرکت اسلامی و انسانی را بدانیم.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ کرم محمدی در آیین بازگشایی و استقبال از دانشجویان جدیدالورود مرکز آموزشی علمی کاربردی شهرداری پیشوا اظهار داشت: همه آزادی‌خواهان و مبارزان دنیا برای اینکه نهضت خود را تحقق بخشند، به اقیانوس حسینی متصل می‌شوند و این نهضت، الهام‌بخش تمام انقلاب‌های بزرگ جهان است.

  وی به حرکات مغرضانه دشمنان ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز سبزپوشان سرافراز این نظام و مردان و زنانی که در میان آتش و خون از انسانیت، حریت و از نهضت حسینی دفاع می‌کنند و به یاری مظلومان جهان می‌شتابند، مورد هجمه استکبار قرار گرفته‌اند؛ اما این خیالی باطل بیش نیست.

  فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به سخنان رئیس‌جمهوری اظهار کرد: سپاه پاسداران قلب ملت، عین ملت و عین نهضت حسینی است و این بزرگ‌مردان و زنان و انسان‌هایی که راه حسین(ع) را انتخاب کرده‌اند، آزموده‌هایی هستند که آزادی، استقلال، توسعه و قدرت این ملت را با هزینه به دست آورده‌اند و در نتیجه جزو جدایی‌ناپذیر ملت هستند.

  وی افزود: ملت ما با وجود همه سبک و سیاق‌ها و تفاوت‌هایی که در بینش‌های خود دارند، با هیچ ابرقدرت متجاوزی سر سازش نخواهند داشت و آزادی و استقلال این کشور را که با تلاش فرزندان این مرزوبوم، شهدا، ایثارگران و خانواده‌های معظم شهیدان به دست آمده است، معامله نخواهند کرد.

  کرم محمدی گفت: ملت ایران همه یک‌صدا پشت سر رهبری از کشور دفاع خواهند کرد و از فرزندان این آب و خاک با همه وجود و با افتخار، پشتیبانی و حمایت می‌کنند.

  وی اظهار کرد: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا از روزهای آغازین انقلاب تا امروز علیه این کشور توطئه کرده است؛ اما ایران اسلامی به فضل خدا، تمسک به پیامبر(ص) و فرزندانش و اتصال به دین آزادی‌بخش اسلام در همه صحنه‌ها موفق، آبدیده و با عبرت فراوان مقابل استکبار ایستاده و در امتحانات مختلف موفق بوده است.

  فرماندار پیشوا با بیان اینکه در همه مجامع به‌ویژه در سطح دانشگاه ها و مجامع علمی باید قدردان دستاوردهای نظام و انقلاب باشیم، گفت: همواره باید رنج‌ها و زحماتی که دیگران برای استقلال این کشور کشیده‌اند را پاس بداریم و با تأسی از مکتب اهل‌بیت (ع) در جهت پاسداشت آموزه‌های دینی تلاش کنیم.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.