• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • یادداشت/ جناب استاندار! صدای مردم پیشوا را بشنوید!

  یادداشت/ جناب استاندار! صدای مردم پیشوا را بشنوید!

  یادداشت/ جناب استاندار! صدای مردم پیشوا را بشنوید!

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ علی جعفری نوشت: در جریان سفر یکروزه مقیمی؛ استاندار جدید تهران به شهرستان پیشوا، زمزمه هایی از احتمال تغییر فرماندار پیشوا، شنیده شد که تا کنون از سوی هیچ‌کدام از مراجع رسمی تایید نشده و امیدواریم اگر این سفر قرار است حتی یک دستاورد داشته باشد، منتفی شدن این تصمیم باشد.

  محمدکرم محمدی؛ سومین فرماندار پیشواست که ۱۶ ماه از آغاز مسئولیتش می گذرد، آغازی که با حاشیه هایی همراه بود، حاشیه هایی که مبنای شخصی نداشت و بیشتر اعتراض به نحوه رفتار وزارت کشور با سرنوشت مردم یک شهرستان، بدون توجه به نیازها و خواسته های ایشان بود. البته تلاش و اقدامات مخالفان کوهدشتی وی نیز بر ذهنیت اولیه برخی از اهالی پیشوا، بی تاثیر نبود، به نحوی که اینجانب بعنوان مدیرمسئول یک رسانه، روزانه پاسخگوی چندین تماس از کوهدشت بودم!! در مقابل نیز طرفداران محمدی تکاپوی اندکی در جهت حمایت از او به خرج می دادند.

  آنچه که در این چند روز به صورت غیررسمی شنیده می شود، تکرار همان رفتار اشتباه گذشته است که گویا در این دولت، بنایی بر اصلاح آن نیست. شاید هم توقع مردم، بالاست!!

  اما با گذشت زمان، این محمدی بود که نشان داد می توان ارایه خدمت بی منت و شائبه را بر گرایش سیاسی، ارجح دانست و بدور از تحریک دیگران، پرتلاش ظاهر شد.

  اما فرماندار جدید در همان روز اول معارفه، به دیدار امام جمعه رفت و وعده کار و اقدام جهادی و تقویت وحدت را برای جبران ضعف ها و مشکلات شهرستان داد. به گونه ای که پس یک سال و چهار ماه از مسندنشینی محمدی بر کرسی فرمانداری پیشوا، مخالفین خود را به منتقد و منتقدین را به موافق، بدل ساخته است.

  اکنون نظر قاطبه مردم شهرستان پیشوا بر این است که؛ اگر فرماندار بومی برای این سامان، آرزویی دست نیافتنی است، حال که فرماندار فعلی با تلاش فراوان، در راستای احقاق حق مردم گام های مناسبی برداشته و همزبانی وی با امام جمعه و شهردار جدید نیز می تواند به پیشبرد این روند، کمک موثری نماید، سزاوار است باز هم روزنه امید مردم این شهرستان، مسدود شود؟ پس تدبیر کجاست؟

  البته همه این ها را گفتیم اما به یک نکته توجه نکردیم که ممکن است شخص محمدی تمایلی به ماندن نداشته باشد. این موضوع وقتی به ذهن خطور می کند که بدانیم کرم محمدی از گذشته، سابقه دوستی با مقیمی را داشته و شاید استاندار جدیدالورود، خواب های بهتری برای وی دیده باشد! اگر بر فرض، این شائبه درست باشد، منافع مردم چه می شود؟ آنوقت است که ادعای اینجانب در یادداشت های قبلی که؛ «پیشوا آزمایشگاه سنجش توان مدیران شده است»، اثبات می شود.

  با شما هستیم جناب استاندار!

  لطفاً شما چون سلف خود، احساسات و عواطف مردم پیشوا را به آزمون نگیرید! مردمی که ۵۴ سال پیش در راه توفیق نهضت اسلامی خمینی قیام کرده و خون دادند، شایسته این همه کم لطفی نیستند.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.