• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • رئیس جدید اداره بهزیستی شهرستان پیشوا معرفی شد

  رئیس جدید اداره بهزیستی شهرستان پیشوا معرفی شد

  رئیس جدید اداره بهزیستی شهرستان پیشوا معرفی شد

  نجمه اسماعیلی با حکم مدیرکل بهزیستی استان تهران به‌عنوان رئیس جدید اداره بهزیستی شهرستان پیشوا معرفی شد.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ آیین معارفه رئیس جدید اداره بهزیستی شهرستان پیشوا با حضور محمدکرم محمدی فرماندار شهرستان پیشوا، اصغر باقری مدیرکل بهزیستی استان تهران و سید جمال جلیلی معاون سیاسی انتظامی فرماندار در محل فرمانداری برگزار شد.

  فرماندار شهرستان پیشوا در این آیین گفت: این شهرستان نه‌تنها یکی از محروم‌ترین نقاط استان تهران بلکه از محروم‌ترین نقاط کشور محسوب می‌شود.

  محمدی بیان داشت: اداره کل بهزیستی استان تهران همواره با نگاه ویژه‌ای امورات شهرستان پیشوا را پیگیری کرده و همواره در راستای وظایف خود پاسخگو بوده است ولی تنگناهای این منطقه بیش از توانی است که ادارات حمایتی مانند بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) می‌توانند صرف کنند.

  وی شهرستان پیشوا را جزو مناطق مهاجرپذیر استان تهران دانست و گفت: بخش عظیمی از جمعیت این شهرستان، افراد آسیب‌دیده‌ای هستند که از نقاط دیگر کشور به این شهرستان آمده و در اینجا سکونت دارند.

  فرماندار پیشوا بیان داشت: رسیدگی به قشر آسیب‌پذیر جامعه با توجه به محدودیت امکانات، هنر مدیران را در جذب مشارکت‌های مردمی می‌طلبد.

  محمدی افزود: با توجه به محرومیت‌های پیشوا و مهیا بودن ظرفیت خیران در استان تهران، باید تلاش شود تا بخشی از این کمک‌ها را به سمت این شهرستان سوق داد.

  وی گفت: اداره بهزیستی شهرستان پیشوا چه از نظر نیروی انسانی و چه از نظر ساختار و امکانات اداری نیازمند کمک و نگاه ویژه اداره کل بهزیستی استان تهران است.

  محمدی افزود: لازم است تا اداره کل بهزیستی زمینه مناسب برای ارائه خدمات به آسیب دیدگان جسمی و ذهنی پیشوا را بیش از پیش فراهم کند تا بتوان در حد توان باری از دوش خانواده‌های آنان برداشت.

  وی از رئیس جدید اداره بهزیستی خواست تا تلاش مضاعفی را در جهت رفع نیازمندهای جامعه هدف این اداره انجام دهد و گفت: بررسی چالش‌های شهرستان به‌منظور نیل به وضعیت مطلوب، ساماندهی کمپ‌ها و معتادان بهبودیافته، پیگیری امورات زنان آسیب‌دیده و سرپرست خانوار و پیگیری مناسب و شبانه‌روزی برنامه‌ها و اهداف تعیین‌شده موجب خواهد شد تا افراد موردحمایت این نهاد، احساس رضایت و امنیت بیشتری را داشته باشند.

  گفتنی است؛ پیش از این حمید اسماعیلی به مدت ۵ سال عهده‌دار ریاست اداره بهزیستی شهرستان پیشوا بود.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.