• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • شهرستان پیشوا هنوز شعبه مستقل تأمین اجتماعی ندارد

  شهرستان پیشوا هنوز شعبه مستقل تأمین اجتماعی ندارد

  شهرستان پیشوا هنوز شعبه مستقل تأمین اجتماعی ندارد

  رئیس اداره تأمین اجتماعی ورامین گفت: شهرستان پیشوا هنوز شعبه مستقل تأمین اجتماعی ندارد و این خدمات از طریق شعبه اقماری و کانون بازنشستگان انجام می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا به نقل از تسنیم؛ اصغر بندی با اشاره به خدمات حوزه تأمین اجتماعی دو شهرستان ورامین و پیشوا اظهار داشت: متأسفانه شهرستان پیشوا هنوز شعبه مستقل تأمین اجتماعی ندارد و این خدمات از طریق شعبه اقماری و کانون بازنشستگان انجام می‌شود.

  وی گفت: در مجموع در دو شهرستان ورامین و پیشوا ۲۶۰۰۰ نفر تحت پوشش بیمه اجباری، ۱۹۰۰ نفر بیمه حِرف و مشاغل آزاد، ۳۵۷۰ نفر بیمه رانندگان، ۳۶۰۰ نفر بیمه اختیاری، ۳۶۰۰ نفر کارگر ساختمانی، ۱۰۹۰ نفر بافندگان و۵۰۰ نفر نیز تحت پوشش سایر موارد بیمه‌ای هستند.

  رئیس اداره تأمین اجتماعی ورامین با اشاره به تعهدات سازمان در ارائه خدمات به بیمه‌شدگان تحت پوشش گفت: سازمان تأمین اجتماعی طبق قانون در بخش بیمه‌ای از طریق تعهدات کوتاه‌مدت همچون پرداخت غرامت دستمزد ایام بیماری، بارداری، بیمه بیکاری و هدیه ازدواج، و در حوزه تعهدات بلندمدت نیز ماهیانه بالغ بر ۱۶ میلیارد تومان به مستمری‌بگیران و بیمه‌شدگان پرداخت می‌کند .

  بندی در پایان در رابطه با خدمات بیمه تأمین اجتماعی در بخش درمانی نیز اظهار داشت: تعهدات درمانی در سازمان در دو بخش درمان مستقیم و درمان غیرمستقیم انجام می‌شود، که درمان مستقیم در مراکز درمانی ملکی سازمان و درمان غیرمستقیم از طریق مراکز طرف قرارداد با سازمان صورت می‌پذیرد.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4566 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.