• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • فرماندار خبر داد: مرکز درمانی شهید مهتدی پیشوا در محل سابق خود احیا می‌شود

  فرماندار خبر داد: مرکز درمانی شهید مهتدی پیشوا در محل سابق خود احیا می‌شود

  فرماندار خبر داد: مرکز درمانی شهید مهتدی پیشوا در محل سابق خود احیا می‌شود

  فرماندار شهرستان پیشوا از احیای مرکز درمان بستر شهید مهتدی در محل سابق خود خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ محمدکرم محمدی با اشاره به به دیدار خود با استاندار تهران و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بیان داشت: در این دیدار، درباره تجهیز و راه اندازی مرکز درمان بستر شهید مهتدی بحث و گفت و گو صورت گرفت.

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: طی یک سال اخیر پیگیری های فراوانی در خصوص راه اندازی حداقل یک مرکز درمانی با چند تخت بیمارستانی صورت گرفته است که در حال حاضر بسیاری از مشکلات پیش روی آن رفع شده و امیدواریم در آینده ای نزدیک بتوانیم پاسخ مناسبی به این نیاز اساسی مردم پیشوا دهیم.

  محمدی با اشاره به پیشنهاد مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای جابجایی مرکز درمان بستر شهید مهتدی و احیای آن در مکانی دیگر گفت: در حال حاضر باید اقدام فوری برای رفع نیازهای درمانی مردم پیشوا انجام داد و اگر قرار باشد راه اندازی این مرکز همراه با جابجایی باشد، به طور حتم زمان پروژه بسیار طولاتی تر می شود و بنابراین این مرکز در محل سابق خود، باقی مانده و تجهیز خواهد شد.

  فرماندار پیشوا افزود: با توجه به حساسیت های فراوان و توجه ویژه استاندار تهران به مناطق محروم، امیدواریم در آینده ای نه چندان دور شاهد رفع بسیاری از نیازمندی های موجود در سطح شهرستان پیشوا باشیم.

  محمدی با اشاره به سفر مقیمی به شهرستان پیشوا بیان داشت: با توجه به نظر مساعد و تاکید استاندار تهران بر لزوم ایجاد تخت بیمارستانی و توسعه مراکز درمانی در سطح شهرستان پیشوا، در حال حاضر این مهم با قوت فراوان، پیگیری می شود.

  وی افزود: ارتقای زیرساخت های درمانی شهرستان پیشوا یک ضرورت انکارناپذیر است که باید هر چه سریعتر در جهت تامین این  زیرساخت ها، اقدام موثری صورت داد.

  فرماندار شهرستان پیشوا اظهار کرد: پیشوا، منطقه ای تولیدی است و نقش بی بدیلی را در تولید و تامین فرآورده های دامی و کشاورزی استان تهران و کشور بر عهده دارد و تامین حداقل امکانات درمانی، خواسته بحق مردم این منطقه است.

  وی بیان داشت: در این دیدار با نظر مساعد استاندار تهران و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مقرر شد تا اقدامات لازم نسبت به احیای مرکز درمان بستر شهید مهتدی در محل سابق خود، صورت بگیرد.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4566 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.