• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • با واگذاری ۷ هکتار از اراضی شهرک صنعتی، «قو» به پیشوا پر می کشد!

  با واگذاری ۷ هکتار از اراضی شهرک صنعتی، «قو» به پیشوا پر می کشد!

  با واگذاری ۷ هکتار از اراضی شهرک صنعتی، «قو» به پیشوا پر می کشد!

  مدیر شهرک‌ صنعتی پیشوا از ثبت قرارداد واگذاری ۷۱ هزار مترمربع از اراضی این شهرک به شرکت روغن نباتی پارس خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا به نقل از فارس؛ مرتضی مدرسی گفت: با انعقاد قرارداد شرکت روغن‌‌نباتی پارس(قو) با شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران، ۷۱ هزار مترمربع از اراضی شهرک صنعتی پیشوا به این شرکت واگذار شد.

  وی افزود: پس از بهره‌برداری از این شرکت و انتقال کامل کارخانه از شهر تهران به شهرک صنعتی پیشوا، زمینه اشتغال ۲۵۰ نفر از جوانان شهرستان پیشوا فراهم خواهد شد.

  مدیر شهرک‌ صنعتی پیشوا بیان کرد: تولید اسید چرب از روغن‌های آفتاب‌گردان، سویا، نارگیل، روغن جامد مخلوط، روغن سرخ‌کردنی مخلوط، روغن صاف، روغن مایع آفتابگردان، روغن مایع پالم، روغن مایع سویا، روغن مایع مخلوط، روغن مایع کلزا، روغن مایع کنجد و مارگارین جامد و مایع و … در این واحد صنعتی تولید خواهد شد.

  وی با اشاره به زیرساخت‌های موجود در شهرک صنعتی پیشوا گفت: این شهرک به دلیل دسترسی به راه‌های مواصلاتی، نزدیکی به شهر تهران، دسترسی به راه‌آهن سراسری تهران- مشهد و قرارگیری در مجاورت محور مواصلاتی قم به گرمسار، از شرایط مناسبی برای استقرار صاحبان صنایع برخوردار است.

  گفتنی است؛ پایگاه خبری پیشوا افتخار دارد که چند سال پیش، بعنوان حلقه وصل شرکت روغن نباتی قو به فرمانداری و مدیران مربوطه در شهرستان پیشوا، انجام وظیفه و اطلاع رسانی نموده است.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.