• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • قمی: یک ناحیه شهری در شهرک‌های حاشیه پیشوا ایجاد خواهد شد

  قمی: یک ناحیه شهری در شهرک‌های حاشیه پیشوا ایجاد خواهد شد

  قمی: یک ناحیه شهری در شهرک‌های حاشیه پیشوا ایجاد خواهد شد

  سخنگوی شورای اسلامی شهر پیشوا گفت: شهرک‌های حاشیه پیشوا برای خدمت‌رسانی بهتر نیازمند یک ناحیه شهری هستند و در آینده‌ای نزدیک قصد داریم یک ناحیه شهری در شهرک‌های حاشیه پیشوا ایجاد کنیم.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا به نقل از تهران نیوز: احمد قمی اظهار داشت: موضوع شهرک‌های حاشیه پیشوا از موضوعات اصلی و مورد توجه شورای پنجم است و در این دوره، اعضا شورا با تغییر رویکرد نگاه ویژه‌ای نسبت به وضعیت و مشکلات این شهرک‌ها دارند.

  وی گفت: در آغاز به کار شورای دوره پنجم با هماهنگی که با شهرداری صورت گرفته است مشکلات شهرک‌های بالا را اولویت‌بندی کرده و با توجه به همکاری که ادارات مربوطه با شهرداری دارند سعی در برطرف کردن نیازهای اولیه مردم مانند مشکلات آب، برق و گاز را خواهیم داشت که به مرور زمان حل می‌شود.

  سخنگوی شورای اسلامی شهر پیشوا به درخواست‌های مردم در این شهرک‌ها اشاره کرد و افزود: مهمترین خواسته مردم بر اساس نظرسنجی‌های به‌دست آمده در خواست فضای سبز و پارک و بحث حمل زباله و نظافت در این مناطق است.

  وی در پایان بیان داشت: اعتقاد ما براین است که شهرک‌های بالا برای خدمت‌رسانی بهتر نیازمند یک ناحیه شهری هستند و در آینده‌ای نزدیک قصد داریم که یک ناحیه در شهرک‌های بالا ایجاد کنیم. در چهار سال آینده وضعیت این شهرک‌ها از شرایط کنونی بهتر خواهد شد.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.