• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • تأکید بر لزوم پیگیری پروژه‌های نیمه تمام ورزشی پیشوا

  تأکید بر لزوم پیگیری پروژه‌های نیمه تمام ورزشی پیشوا

  تأکید بر لزوم پیگیری پروژه‌های نیمه تمام ورزشی پیشوا

  فرماندار شهرستان پیشوا بر لزوم پیگیری سه پروژه ورزشی سردار جنگل، روستاهای حبیب‌آباد و طارند بالا در این شهرستان تأکید کرد.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ کرم محمدی در جلسه ستاد سامان‌دهی امور جوانان شهرستان پیشوا خواستار پیگیری مصوبات جلسه گذشته شد و گفت: اتخاذ تصمیمات و مصوبات بدون پیگیری آن‌ها نه‌تنها راهگشا نخواهد بود بلکه شأن و جایگاه جلسات را نیز زیر سؤال خواهد برد.

  وی با تأکید بر لزوم پیگیری تکمیل سه پروژه ورزشی سردار جنگل، روستاهای حبیب‌آباد و طارند بالا افزود: پروژه روستای حبیب‌آباد نزدیک به ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و پیگیری‌هایی در خصوص تکمیل و تجهیز آن انجام‌گرفته است.

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: این پروژه باید در بازه زمانی مشخص و در اسرع وقت تکمیل و تجهیز شود و برای این مهم نیز باید طی جلسه‌ای با پیمانکار بر اجرای تعهدات و انجام هرچه سریع‌تر آن تأکید شود تا در دهه فجر امسال شاهد راه‌اندازی آن باشیم.

  محمدی بیان کرد: تأمین اعتبارات به‌منظور اجرای پروژه‌ها نیازمند پیگیری‌های فراوان مدیران از مسؤولان و دستگاه‌های فرادستی است تا بتوان هرچه سریع‌تر آن‌ها را تکمیل و راه‌اندازی کرد.

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: پروژه سردار جنگل با ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی نیز نیازمند پیگیری و تشکیل جلسات مرتبط است و امورات نباید نیمه‌تمام رها شوند.

  وی افزود: اداره ورزش و جوانان از متولیان اصلی پیگیری امور جوانان است و در این راستا ضروری است تا با سنجش نیازها در جهت راه‌اندازی مرکز مشاوره اقدام کند و از دیگر دستگاه‌های سطح شهرستان نیز کمک گرفته شود.

  محمدی با اشاره به نقش آموزش در تحکیم خانواده گفت: آموزش‌های مهارت‌های زندگی بعد از عقد و هنگام زندگی مشترک نیز باید ادامه داشته باشند.

  رئیس ستاد سامان‌دهی امور جوانان شهرستان پیشوا بیان کرد: دستگاه‌های مختلف باید در مباحث دینی، اخلاقی، تربیتی و آموزشی خانواده‌ها ورود پیدا کنند و در پایان هرماه توسط اداره ورزش و جوانان گزارش‌گیری شده و میزان اثرگذاری آن‌ها بررسی شود.

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: رفع همه مشکلات نیازمند پول نیست بلکه با پیگیری و صرف وقت می‌توان بخش اعظمی از مشکلات را رفع ساخت.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.