• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • امام جمعه پیشوا: اگر انقلاب ضربه بخورد، مقصر اصلی برخی مدیران هستند

  امام جمعه پیشوا: اگر انقلاب ضربه بخورد، مقصر اصلی برخی مدیران هستند

  امام جمعه پیشوا: اگر انقلاب ضربه بخورد، مقصر اصلی برخی مدیران هستند

  امام جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به اینکه فتنه و دشمنی دشمنان و جوهره و روح فتنه تمام شدنی نیست، گفت: نباید فکر کرد که در سال ۸۸ فتنه تمام شده است، این فتنه از منافذی که در کشور به خاطر کم کاری بعضی از مسئولان در بعضی مراکز تصمیم گیر و تصمیم ساز ایجاد شده و آمادگی برای ورود دشمن را مهیا کرده است، سربرمی آورد.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ حجت الاسلام والمسلمین باقری بیان کرد: روح و جوهر فتنه هنوز هم هست، البته شکل و افراد و قالب و صورت آن عوض شده است و فتنه همان فتنه است و امروز فتنه های جدید و کم کاری مسئولین که خود نوعی فتنه است، را می بینیم .

  وی گفت: عده ای بخاطر مال باختگی و انتقاد به موسسات مالی وارد خیابان شدند و عده ای دیگر که منافق هستند وارد جریان شدند و شعار می دهند و مقصر مسئولین هستند که با بی تدبیری خود باعث شدند این افراد فرصت طلب علیه نظام و انقلاب و شهدا و تمامیت انقلاب شعار دهند.

  باقری افزود: امکانات داخل کشور ما کم نیست، اما تدبیری وجود ندارد؛ فقط نمی توانید بگوئید ما دولت تدبیر و امید هستیم، کدام تدبیر و امید در کشور وجود دارد؛ بیایید مدیریت کنید.

  امام جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به اینکه عده ای به صورت دیگر در کشور باعث ایجاد فتنه شده اند، گفت: احمدی نژادی که چندین سال مدیریت کشور را بر عهده داشت، امروز تبدیل به مخالف خوان نظام اسلامی شده است و علیرغم خدماتی که در آن سالها انجام داد، اکنون تمام خدمات خود را زیرسوال برده است و تا زمانی مسئولیت در نظام دارند برایشان خوب است و با کنار گذاشته شدن، مخاالف نظام و انقلاب می شوند.

  باقری با اشاره به اینکه عده ای سعی دارند همه چیز را در نظام زیر سوال ببرند، بیان داشت: عده ای دانسته و ندانسته به داخل خیابان می ریزند، بدون اینکه بدانند که اگر این انقلاب نبود، تاکنون داعش به کشور ما تجاوز کرده بود و انقلاب اسلامی باعث نابودی داعش شد.

  امام جمعه پیشوا با بیان اینکه دولت تدبیر و امیدی در عمل وجود ندارد، گفت:  چهار سال تمام با مذاکرات بدون نتیجه ای که با امریکا داشتید، باعث ناامید کردن مردم شده اید و بدانید که اگر انقلاب ضربه بخورد، مقصر اصلی برخی مدیران هستند. در همین شهرستان پیشوا در مقام حرف، خیلی ها شاغل شدند و مسئولان با آمار نادرست مدعی شاغل شدن چند صدهزار نفر شدند.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.