• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • فرماندار پیشوا: رفع بخشی از مسائل مردم نیاز به پول ندارد بلکه نیازمند مدیریت است

  فرماندار پیشوا: رفع بخشی از مسائل مردم نیاز به پول ندارد بلکه نیازمند مدیریت است

  فرماندار پیشوا: رفع بخشی از مسائل مردم نیاز به پول ندارد بلکه نیازمند مدیریت است

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: هرگاه اخلاق از جامعه‌ای رخت بربندد آن جامعه هویت خود را از دست خواهد داد و روی گسل اجتماعی قرار خواهد گرفت.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ کرم محمدی در مراسم جشن میلاد حضرت زینب(س) و در جمع بانوان و دانش آموزان شهرستان پیشوا بیان داشت: جامعه ایرانی، جامعه‌ای است با یک اصالت مبتنی بر اخلاق؛ اخلاق کیمیای همه خوبی‌هاست؛ اخلاق نگینی است بر انگشتر وجودی انسان؛ هرگاه اخلاق از جامعه‌ای رخت بربندد آن جامعه هویت خود را از دست خواهد داد و روی گسل اجتماعی قرار خواهد گرفت.

  وی گفت: فرزندان، دختران، جوانان، نوجوانان و همه‌کسانی که امروز در این مملکت می‌خواهند زندگی کنند باید بدانند که پاسداری از اسلام انقلابی، اسلام پیامبر (ص)، اسلامی علی ابن ابیطالب (ع) و اسلامی که مظهر آن عدالت است؛ بر همه ما واجب است و باید با رعایت اخلاق، حیا و شرافت از سرزمینمان دفاع کنیم.

  محمدی بیان داشت: بر اساس تحقیقات صورت‌گرفته، جامعه ایرانی جامعه بریده از دین و جامعه‌ای دین‌گریز و دین‌ستیز نیست اما این جامعه با افراط ‌و تفریط‌ها مخالف است.

  فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به آسیب‌دیدگان خشونت و پرخاشگری در جامعه گفت: یکی از مواردی که توانسته است امروز بیشترین اثر را بر روند افزایش آسیب‌های اجتماعی بگذارد مباحث حاشیه‌نشینی و استقرار و تداوم افسردگی است؛ اگر خوراک دینی، فرهنگی، روحی و روانی این حاشیه تأمین نشود تبدیل به پرخاشگری خواهد شد.

  وی اظهار کرد: رفع بخشی از مسائل مردم نیاز به پول ندارد بلکه نیازمند باور و مدیریت است که باید با مدنظر قراردادن این مهم در جهت رفع مشکلات جامعه امروزی بکوشیم.

  محمدی با اشاره به آسیب‌های فضای مجازی به‌وقت فراوانی که جوانان صرف آن می‌کنند، گفت: اگر از این فضا در جهت دوام و قوام جامعه استفاده کنیم فرصت محسوب می‌شود؛ فضای مجازی توانسته است اشتغال ایجاد کند و اگر درست مدیریت شود بخشی از آسیب‌ها را نیز می‌تواند از بین ببرد.

  وی افزود: همه در مقابل این کشور و آب‌ و خاک مسؤول هستیم؛ همه گذشتگان تا به امروز در خلق تمدن ایرانی و اسلامی نقش داشته‌اند و امروز جوانان بیش از دیگران این نقش را بر عهده‌دارند.

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: امیدواریم شاهد ایرانی باشیم که در آن بیکاری وجود نداشته باشد؛ ایرانی که در آن بزهکاری‌ها کم و کمتر شود؛ ریاکاری، دروغ و کلاهبرداری‌های مالی و اخلاقی از آن رخت بندد و خودمان را در جهت جامعه‌ای مدنی، نبوی و علوی آماده کنیم و بسازیم؛ جامعه‌ای که در آن مؤمن عزت دارد و انسان‌های دروغ‌گو، ریاکار و کسانی که می‌خواهند از مال و اموال دیگران علیه این ملت استفاده کنند در آن کم و کمتر شوند.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4573 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.