• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • گزارش فرماندار؛ ایجاد گلخانه محور اشتغال‌ در پیشوا/ هر هکتار برابر با ۱۰ شغل

  گزارش فرماندار؛ ایجاد گلخانه محور اشتغال‌ در پیشوا/ هر هکتار برابر با ۱۰ شغل

  گزارش فرماندار؛ ایجاد گلخانه محور اشتغال‌ در پیشوا/ هر هکتار برابر با ۱۰ شغل

  فرماندار شهرستان پیشوا بر لزوم ثبت اشتغال ایجاد شده توسط دستگاه‌های اجرایی شهرستان پیشوا در سامانه رصد تأکید کرد.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ محمدکرم محمدی در جلسه شورای اشتغال شهرستان پیشوا بیان کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون حدود ۱۵۰ هکتار گلخانه در این شهرستان ایجاد شده است و بیشترین زمینه ایجاد اشتغال در شهرستان پیشوا نیز در همین بخش انجام می‌گیرد.

  وی افزود: به‌طور میانگین هر هکتار گلخانه برای ۱۰ نفر ایجاد اشتغال می‌کند که با احتساب این مهم، حداقل یک هزار و ۵۰۰ شغل در بخش زراعی از ابتدای سال‌جاری در پیشوا ایجاد شده است.

  رئیس شورای اشتغال شهرستان پیشوا اظهار داشت: علاوه بر آن، ادارات مختلف شهرستان ازجمله آموزش‌ و پرورش، کمیته امداد، بهزیستی، اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره صنعت و معدن، دستگاه‌های خدماتی و برخی دیگر از ادارات نیز ظرفیت‌های جدیدی را برای اشتغال ایجاد کرده‌اند.

  محمدی گفت: تمامی اشتغال ایجادشده توسط دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید در سامانه رصد ثبت شوند ولی ثبت اطلاعات در این سامانه تاکنون با مشکلاتی روبه‌رو بوده که با پیگیری‌های صورت‌گرفته، این مشکلات مراحل پایانی خود را گذرانده و در حال رفع هستند.

  فرماندار شهرستان پیشوا افزود: دستگاه‌های اجرایی شهرستان پیشوا موظف هستند که اطلاعات مربوط به اشتغال‌زایی را در این سامانه الکترونیکی وارد کنند.

  محمدی ادامه داد: صحت ‌و سقم آمار و اطلاعات مختلف را همواره راستی‌آزمایی می‌کنیم.

  وی گفت: در ایام دهه مبارک فجر اشتغال ایجاد شده توسط دستگاه‌های مختلف را به تفکیک به مردم ارائه و بازگو می‌کنیم.

  فرماندار شهرستان پیشوا افزود: با برطرف‌شدن مشکل سامانه رصد طی روزهای آینده، با پیش‌بینی زیرساخت لازم ازجمله اینترنت و رایانه، ادارات به‌صورت متمرکز و در یک مکان حضور یافته و اشتغال ایجادشده توسط دستگاه‌های خود را در این سامانه ثبت خواهند کرد.

  گفتنی است؛ در این جلسه مدیران ادارات آمار اشتغال ایجادشده توسط دستگاه‌های مختلف را ارائه و راهکارها و برنامه‌های پیش‌روی خود را جهت رفع موانع اشتغال مطرح کردند.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4573 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.