• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • معاون استاندار تهران: پیشوا به‌اندازه سهم خود از انقلاب نتوانسته توسعه یابد/ پیشوا همچنان رنگ و بوی محرومیت دارد

  معاون استاندار تهران: پیشوا به‌اندازه سهم خود از انقلاب نتوانسته توسعه یابد/ پیشوا همچنان رنگ و بوی محرومیت دارد

  معاون استاندار تهران: پیشوا به‌اندازه سهم خود از انقلاب نتوانسته توسعه یابد/ پیشوا همچنان رنگ و بوی محرومیت دارد

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار تهران گفت: شهرستان پیشوا به‌اندازه سهمی که در سپهر انقلاب اسلامی داشته، نتوانسته است بهره لازم را در حوزه توسعه اقتصادی و شهری ببرد.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ محمد امامی‌امین در آیین افتتاح طرح های عمرانی شهرستان پیشوا اظهار داشت: پیشوا حق بزرگی به گردن انقلاب اسلامی دارد و در سال ۴۲ ظرفیت شروع انقلاب و حرکتی را ایجاد کرد که بعد از گذشت حدود ۵۴ سال شاهد آن هستیم که ثمره و آوازه این حرکت عظیم تا اقصی نقاط دنیا پیچیده است.

  وی افزود: آنچه امروز به‌عنوان میراث‌داران آن هستیم در حقیقت نتیجه آن حرکتی است که گذشتگان و بزرگان ما در این شهرستان آغاز کردند.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار تهران گفت: قاعدتاً هم حاکمیت و هم مسؤولان امر باید در جهت آبادانی این شهر گام‌های مؤثرتری را بردارند.

  امامی‌امین افزود: این شهرستان همچنان رنگ و بوی محرومیت دارد و سالیان سال است که هنوز رنگ محرومیت از آن زدوده نشده است. که ما تلاش می‌کنیم با کمک شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر، چهره شهری به آن ببخشیم.

  وی، فرماندار شهرستان پیشوا را جزو بهترین و پرتلاش‌ترین فرمانداران استان تهران دانست و گفت: استاندار تهران به‌واسطه پیگیری، همت و اخلاصی که فرماندار پیشوا در عمل دارند، مایل به ادامه حضورشان به‌عنوان فرماندار در پیشوا هستند؛ وجود ایشان در شهرستان یک فرصت است.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار تهران بیان داشت: با نگاه استاندار تهران به پیشوا باعث‌شده که مقداری منابع و امکانات به‌طرف این شهرستان سرریز شود.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار تهران افزود: امروز شاهد هستیم که قطب کشاورزی استان تهران شهرستان پیشواست؛ امروز توجه کشاورزان استان تهران و شهرستان پیشوا به حوزه تجارت و بازرگانی بیشتر از نگاه به بازار داخلی است.

  امامی‌امین گفت: این شهرستان ظرفیت فوق‌العاده‌ای دارد و بیشترین بخش کشاورزی صنعتی و مدرن در این شهرستان اتفاق افتاده است.

  وی اظهار کرد: امروز شاهد آن هستیم که تولیدکنندگان شهرستان پیشوا به بازارهای بین‌المللی توجه پیداکرده‌اند و بخش مهمی از صادرات استان تهران از همین شهرستان اتفاق می‌افتاد.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4573 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.