• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • امام جمعه پیشوا: پشتیبانی خود را از نظام به رخ همه دنیا می‌کشانیم

  امام جمعه پیشوا: پشتیبانی خود را از نظام به رخ همه دنیا می‌کشانیم

  امام جمعه پیشوا: پشتیبانی خود را از نظام به رخ همه دنیا می‌کشانیم

  امام جمعه شهرستان پیشوا گفت: با وجود مشکلات و کم و کاستی های اقتصادی برای نگاهداشت انقلاب دینی و مردمی با حضور پررنگ و قوی در راهپیمایی ۲۲ بهمن در این برهه بسیار حساس، پشتیبانی و حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه به رخ همه دنیا میکشانیم.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ حجت الاسلام والمسلمین باقری در خطبه های نمازجمعه با بیان اینکه دهه فجر همانند اعیاد مذهبی باید گرامی داشته شود، اظهار داشت: در آستانه جشن بزرگ یوم الله ۲۲ بهمن هستیم، بعد از ورود اسلام به ایران بزرگترین خاطره ملت، دهه فجر و ۲۲ بهمن است.

  وی افزود: تا قبل از وقوع انقلاب اسلامی، پادشاهان ظالم و ستمگر بر ما حکومت میکردند؛ باید ارزش های انقلاب از قبیل خدمت و برداشتن فاصله بین مردم و شهادت و جهاد و غیرت و مقاومت و همه ارزش های انسانی حفظ شود و نگاهداشت این ارزش ها ازاوجب واجبات است.

  امام جمعه شهرستان پیشوا با قیاس نظام امروز با نظام های ظالمانه حاکم بر ایران گفت: وقتی خدمات انقلاب را با قبل از انقلاب مقایسه می کنیم می بینیم امروز نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده است؛ عده ای مغرضانه چهره منحوس پهلوی را تطهیر می کنند و بعضی کم کاری های مسئولان مملکتی را با دوران شاه رضاخان مقایسه می کنند.

  وی در ادامه گفت: خدمات نظام اسلامی از قبیل امنیت و سیاسی و آزادی بیان جامعه امروز در هیچ برهه از زمان نبوده و حتی در دوران ستم شاهی گرفتن مجوز یک روزنامه با اجازه ساواک بوده است؛ امروز چند هزار ماهنامه و مجله و خبرگزاری و فضای مجازی داریم که آزادانه به  تمام مسئولان از رده بالا و پایین انتقاد می کنند.

  حجت الاسلام والمسلمین باقری بیان کرد: امروز اگر قدرت نظامی و نیروهای مقتدر نداشتیم اینها ما را تکه تکه می کردند، در بحث سیاسی و خدمات شهری و روستایی و عمرانی  زندگی مردم از نظر رفاهی بسیار پیشرفت کرده است.

  وی افزود: در شهرستان پیشوا بالای ۹۵ درصد معابر روستایی آسفالت شده است و زیرساخت عمرانی دانشگاهها مراکز علمی و آموزشی گسترش یافته است تحول درونی مردم با حضور در نمازجمعه و پیاده روی اربعین و عاشورا و گرامیداشت ایام فاطمیه  قابل قیاس با قبل نیست.

  امام جمعه شهرستان پیشوا با بیان اینکه یک روز ایرانی جرات نداشت حتی بگوید من ایرانی هستم، گفت: امروز مشکلات فراوان بی اخلاقی ها دامن گیر جامعه اسلامی شده است اما پیشرفت کشور ما در زمینه های مختلف هسته ای و اجتماعی و سیاسی برخلاف جهت دنیا و تحریم های ناجوانمردانه به بالاترین سطح خود رسیده است.

  وی افزود: برخی عقیده دارند امریکا و انگلیس هم بودند این خدمات را ارایه میکردند اما استقلال سیاسی و تصمیم گیری ما برای سرنوشت کشور خودمان را چکار کنیم؟ مهمترین مساله برای کشور استقلال سیاسی است که به دنبال آن استقلال فرهنگی و نظامی واجتماعی را برای کشور ما بهمراه دارد.

   باقری با اشاره به اینکه ملت ما توانست آمریکا را به چالش بکشاند، بیان کرد: هیچ زمانی ما جرات نمی کردیم در مقابل امریکا عرض اندام کنیم اما امروز توانستیم آمریکا را به عصبانیت بکشانیم؛ اگرانقلاب ضربه بخورد باید فاتحه چنین انقلاب دینی و مردمی را برای همیشه خواند.

  امام جمعه شهرستان پیشوا در پایان گفت: همه با وجود مشکلات و کم و کاستی های اقتصادی برای نگهداشت انقلاب دینی و مردمی و با حضور پررنگ و قوی در راهپیمایی ۲۲ بهمن در این برهه بسیار حساس، پشتیبانی و حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه به رخ همه دنیا می کشانیم.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4573 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.