• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • فرماندار پیشوا: در برخی ادارات ارتباط مدیران با مردم بسیار کمرنگ است

  فرماندار پیشوا: در برخی ادارات ارتباط مدیران با مردم بسیار کمرنگ است

  فرماندار پیشوا: در برخی ادارات ارتباط مدیران با مردم بسیار کمرنگ است

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: روابط عمومی‌ها معرفی کننده خدمات و فعالیت‌هایی هستند که مجموعه نظام ارائه می‌دهد.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ محمدکرم محمدی در آیین تجلیل از مدیران روابط عمومی ادارات این شهرستان گفت: تلاش‌هایی که روابط عمومی‌ها صورت می‌دهند به‌عنوان یک پل ارتباطی میان ارباب‌رجوع و برنامه‌ریزان و تصمیم‌گیران در همه سطوح کشور کاری بسیار مهم و خطیر است.

  وی بیان کرد: هر حرکتی که در یک کشور و در راستای توسعه و پیشرفت آن صورت می‌گیرد وابسته به دیدگاهی است که روابط عمومی‌ها در جهت آن تلاش می‌کنند.

  فرماندار پیشوا افزود: جامعه ما جامعه‌ای است که شاید در ابتدای راه استفاده از شبکه‌های مجازی است، با وجود مشکلاتی که این شبکه‌ها دارند دارای محاسنی نیز هستند که باید نقاط مثبت آنها را تقویت و ساماندهی کرد و روابط عمومی‌ها می‌توانند در این مسیر مؤثر باشند.

  وی خاطرنشان کرد: عملکرد مثبت روابط عمومی‌ها می‌تواند امید را در جامعه به وجود آورد و اگر بد عمل کنند مخرب امید مردم خواهند بود.

  محمدی تصریح کرد: رفتار روابط عمومی‌ها می‌تواند توسعه، امید و انسجام را در جامعه به وجود آورد؛ یعنی آنچه جامعه برای توسعه بدان نیازمند است با برنامه‌ریزی و دیدگاه مثبت روابط عمومی‌ها محقق خواهد شد.

  وی اضافه کرد: روابط عمومی‌ها ارتباط مردم با سازمان را هم تسهیل و هم تسریع می‌کنند و اگر خود روابط عمومی‌های ادارات نیز باهم در تعامل باشند بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

  محمدی خاطرنشان کرد: در برخی ادارات نشست مدیران با مردم بسیار کمرنگ بوده و این مهم یکی از وظایف روابط عمومی‌هاست تا این ارتباط را راحت و سهل‌الوصول کنند.

  فرماندار پیشوا بیان کرد: روابط عمومی‌ها باید ببینند بیشترین فراوانی در مراجعات مردمی مربوط به چه موضوعی است و آن را به مدیران انتقال دهند تا در جلسات و کارگروه‌های شهرستان مطرح و پیگیری شود.

  وی افزود: اگر جلسات روابط عمومی‌ها به‌صورت ماهانه استمرار داشته باشد موجب می‌گردد تا این واحد سازمانی به فراموشی سپرده نشود؛ گاهی روابط عمومی‌ها در ادارات فراموش می‌شوند.

  محمدی در پایان متذکر شد: اگر جایگاه روابط عمومی‌ها در ذهن مدیران و در افکار مردم جا بیفتد بسیاری از مشکلات حل‌شدنی خواهد بود.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.