• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • ۱۲۳ اثر به دبیرخانه یادواره ادبی ١۵ خرداد ارسال شد/ مهلت ارسال تا ۵ خرداد

  ۱۲۳ اثر به دبیرخانه یادواره ادبی ١۵ خرداد ارسال شد/ مهلت ارسال تا ۵ خرداد

  ۱۲۳ اثر به دبیرخانه یادواره ادبی ١۵ خرداد ارسال شد/ مهلت ارسال تا ۵ خرداد

  تا روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت بیش از یکصد و بیست اثر ادبی به دبیرخانه یادواره ادبی ١۵ خرداد ارسال شده که نشان از استقبال چشمگیر از آن دارد.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا گفت: این جشنواره با وسعت منطقه ای پیشوا، ورامین، قرچک و پاکدشت، در حال اجرا است که از شهرستانهای منطقه دشت ورامین به دبیرخانه آن آثار ارسال گردیده است.

  امیرحسین طاهری افزود: پس از پایان مهلت ارسال، آثار رسیده به مرحله اول داوری خواهند شد و سپس آثار برگزیده مشخص و وارد مرحله پایانی داوری می شود.

  سید مجتبی طباطبایی دبیر اجرائی این یادواره نیز گفت: این جشنواره در دو بخش شعر و داستان برگزار خواهد شد که هر دو دارای موضوعات آزاد و ویژه هستند. در بخش ویژه شعر شرکت کنندگان می توانند با موضوعات ١۵ خرداد و مناسبت های ماه مبارک رمضان و در بخش ویژه داستان می توانند با موضوعات قیام ١۵ خرداد و حمایت از کالای ایرانی که هر دو ویژه دانش آموزان است، آثار خود را  در این یادواره شرکت دهند.

  گفتنی است: علاقه مندان به شرکت در یادواره ضمن ارسال آثار به آدرس  adabi_ghaf@mailfa.org می بایست پرینت آثار خود را به همراه سی دی به دبیرخانه یادواره واقع در شهرستان پیشوا، تقاطع خیابان فلسطین- خیابان شهداء گمنام، جنب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تحویل نمایند. مهلت ارسال آثار تا روز شنبه ۵/٣/٩٧ است.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.