• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • نشست رئیس اداره ورزش با شهردار و رئیس اداره مخابرات

  نشست رئیس اداره ورزش با شهردار و رئیس اداره مخابرات

  نشست رئیس اداره ورزش با شهردار و رئیس اداره مخابرات

  محسن خادمی در نشست های جداگانه، با یعقوبی شهردار و بوربور رئیس اداره مخابرات شهرستان پیشوا به گفتگو پرداخت.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا در ادامه دیدارهای نوروزی خود با مسئولان منطقه، در نشستی با یعقوبی شهردار پیشوا با اشاره به وجود 30 هیات ورزشی، 20 تیم در رده های مختلف شهرستانی، استانی و کشوری و وجود نخبگان و قهرمانانی در رشته های ورزشی در شهرستان، اظهار داشت: زیرساخت های لازم برای تیم داری و حضور تیمها در لیگ های برتر و قهرمانی کشور مهیا شده است و با حمایت شهرداری و شورای شهر می توان به این مهم دست یافت.

  خادمی با اشاره به برنامه های این اداره در سالجاری، افزود: خوشبختانه با شروع سال جدید، شاهد تحولات خوبی در عرصه حمایتهای شهرداری از ورزش پیشوا هستیم و امیدوارم این همکاری فی مابین، سبب فراگیر شدن ورزش در بین آحاد مردم منطقه و گامی مثبت در ایجاد عزم ملی و مدیریت جهادی باشد.

  شهردار پیشوا نیز در این دیدار گفت: با حمایت شورای شهر و شهرداری در سال گذشته، ورزش شهرستان توانست به جایگاه واقعی خود برسد و با میزبانی های شایسته از تیم های والیبال کشور، نام پیشوا در سراسر کشور طنین انداز شد و امسال نیز علاوه بر منسجم نمودن فعالیت های ورزشی، برنامه های ورزشی متنوعی برای اجرا در طول سالجاری توسط شهرداری تدوین شده است.

  یعقوبی تصریح کرد: در حال حاضر تیم های والیبال 15 خرداد و کشتی، تحت پوشش شهرداری پیشوا هستند و شهرداری حمایت لازم را از آنها بعمل خواهد آورد.

  مدیریت شهری پیشوا گفت: برای اعتلای امر ورزش همگانی، چندین پارک به لوازم ورزشی مجهز شده كه با استقبال خوب مردم روبرو شده و باید با همکاری اداره ورزش و جوانان، مشکل عدم حضور مربی در این پارک ها مرتفع گردد.

  یعقوبی گفت: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر پیشوا آماده هرگونه خدمت رسانی و حمایت از ورزش شهرستان برای رسیدن به سكوهاي قهرماني مي باشد.

  پایگاه خبری پیشوا

  بر پایه این گزارش؛ محسن خادمی همچنین در نشستی صمیمی با سعید بوربور رئیس اداره مخابرات شهرستان پیشوا، از زحمات و همکاری های مخابرات با اداره ورزش و جوانان تقدیر کرد.

  وی ضمن تشکر از پرسنل ورزشی مخابرات برای حضور در مسابقات فوتسال جام ادارات و خوش خلقی ایشان، با اهداء لوح سپاس، از بوربور در راستاهای حمایت از ورزش شهرستان، تقدیر نمود.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.