• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • ملکوتی خواه: بقاع متبرکه باید به قطب فرهنگی در کشور تبدیل شوند

  ملکوتی خواه: بقاع متبرکه باید به قطب فرهنگی در کشور تبدیل شوند

  ملکوتی خواه: بقاع متبرکه باید به قطب فرهنگی در کشور تبدیل شوند

  فرماندار پیشوا به همراه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه، از برخی بقاع متبرکه شهرستان بازدید و در جریان روند فعالیت های عمرانی حرم امامزادگان قرار گرفت.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ ملکوتی خواه در این برنامه از بقاع امامزاده عبدالله جلیل آباد، امامزاده دو تن روستای زواره بید، امامزاده خلیل و ابراهیم روستای طارند و امامزاده اسحاق و موسی روستای کهنک بازدید کرد.

  وی در جریان این بازدید گفت: بقاع متبرکه و حرم های مطهر امامزادگان از مکان هایی است که مورد توجه و استقبال اقشار مختلف مردم قرار دارد و آنان آرامش معنوی خود را به خصوص در این مکان های معنوی جستجو می کنند.

  فرماندار پیشوا بیان داشت: بقعه های متبرکه و امامزادگان، پایگاهی برای نشر فرهنگ و معارف اسلامی است و حضور در این اماکن، باعث بالا رفتن روحیه معنوی خواهد شد.

  وی از اداره اوقاف و امورخیریه خواست که وضعیت بقاع متبرکه را از نزدیک مورد بررسی قرار داده تا در این اماکن همچنان فضایی معنوی برای همشهریان فراهم شود.

  فرماندار پیشوا با بیان اینکه بقاع متبرکه باید به قطب فرهنگی در کشور تبدیل شود، خاطر نشان کرد: با هدف تبعیت از منویات مقام معظم رهبری در کنار برگزاری طرح نشاط معنوی، برنامه های جنبی دیگری نیز باید در بقاع متبرکه شهرستان برگزار شود تا مسافران با نشاط و آرامش از فضای دلنشین امامزادگان استفاده کنند .

  لازم بذکر است؛ هم اکنون مهمترین فعالیت های عمرانی برای مرمت و بازسازی بقاع امامزادگان شهرستان پیشوا، شامل: تکمیل گنبد، ساخت مجتمع فرهنگی، ساخت زائرسرا، آسفالت خیابانها و معابر ورودی، ساخت سرویس بهداشتی، سامان دهی قبور، محوطه سازی، نصب برج نوری و گلدسته می باشد.

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.