• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • پاسخ به نظر یک مخاطب درباره یادداشت «انقلابیون مظلوم اما با بصیرت»

  پاسخ به نظر یک مخاطب درباره یادداشت «انقلابیون مظلوم اما با بصیرت»

  پاسخ به نظر یک مخاطب درباره یادداشت «انقلابیون مظلوم اما با بصیرت»

  یکی از خوانندگان پایگاه خبری پیشوا که با عنوان “a” خود را معرفی نموده است، نقدی را به یادداشت «انقلابیون مظلوم اما با بصیرت … » وارد نموده که در ادامه پیام ایشان و پاسخ نویسنده، از نظر خواهد گذشت.

  به گزارش پایگاه خبری پیشوا؛ یکی از خوانندگان در پاسخ به یادداشت « انقلابیون مظلوم اما با بصیرت» آورده است:

  « من هم دو سوال از جنابعالی دارم: قبلش بگم من مخالف این حرکت نبوده ام و نخواهم بود، اما این حرکت و تجمع مردمی با کدامین مجوز قانونی برگزار گردید؟ در زمانی که دشمنان نظام به دنبال سوء استفاده از فرصت های بدست آمده هستند، آیا نباید کمی با تامل بیشتر نسبت به راه اندازی چنین تجمعی اقدام می شد؟؟ اون همه فیلم و عکس هایی که در سایت ها و توسط دوربین های موبایل گرفته شد، چه اثراتی بر شرایط آرام شهرستان ما می گذارد؟ »

  پاسخ علی جعفری نویسنده یادداشت به نظر خواننده گرامی:

  « با سلام حضور آقا/خانم a ؛ بنده هم با نظر شما موافقم. البته مناسب بود که با شجاعت، نام خود را مرقوم می فرمودید. اما ذکر چند نکته را خطاب به جنابعالی و احیاناً کسانی که این طور فکر می کنند، لازم می دانم:
  1) این قانونی که جنابعالی از آن سخن می گویید، مجوز غیر قانونی صادر نموده و به کسی که خطوط قرمز نظام و رهبری را پشت سر گذاشته، اجازه سخنرانی داده است.
  2) اساساً مجوز قانونی راهپیمایی هایی نظیر گرامیداشت ۱۵ خرداد که همه ساله در پیشوا برگزار می شود، کجاست؟ شما مجوز رسمی آنرا به ما نشان دهید. مگر نه اینکه شورای هماهنگی تبلیغات مسئول آن است، در مورد اخیر نیز شورای هماهنگی در جریان بوده و تأیید نموده است.
  3) مطلب آخر اینکه؛ مگر نه اینکه قانون و آرامشی که شما از آن یاد کرده اید، در سایه انقلاب، خون شهدا و مجاهدتهای عموم مردم و انقلابیون بدست آمده است، حال چرا اقدام عده ای که بصورت مسالمت آمیز نسبت به لگدمال شدن این آرمان ها اعتراض می کنند، غیرقانونی است، اما اقدام کسانی که با هماهنگی مسئولین(!!!)، عناصر فتنه را دعوت می نمایند، کاملاً قانونی است؟ »

  مطالب پیشنهادی :

  درباره نویسنده

  4574 مطلب نوشته است .

  یک نظر on “پاسخ به نظر یک مخاطب درباره یادداشت «انقلابیون مظلوم اما با بصیرت»”

  • حمید wrote on ۲۷ آذر, ۱۳۹۳, ۶:۵۰

   ظاهراً ما دو نوع قانون داریم، بر این اساس اگر تجمعی ولو بدون مجوز انجام شود اما در تایید ما و نظرات ما باشد، عملی صواب و درست است،اما اگر تجمعی بدون مجوز و علیه ما و نظرات ما باشد، محکوم به برخورد و حذف است. حتما این عین عدالت هم هست؟؟ ثانیاً اگر ما به خودمان و حقانیت حرف مان اعتقاد داریم، با خفه کردن و بستن دهان مخالف مان، نمی توانیم مدعی پیروزی اندیشه و اعتقاد مان باشیم. تا کی خود گوییم و خود خندیم، وه که عجب هنرمندیم؟ با بستن صدای مخالف،اگر در جهان امروز اصلا این کار امکانپذیر باشد، نمی توان به حقانیت صدای خود نازید. امیدوارم که این پست من شامل نوع نگاه شما و حذف و خفقان نشود!

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.