• خبر پیشوا مطالب داغ نتایج آزمون حوادث کاریابی

 • پیام های مخاطبان

  پیام های مخاطبان

  مخاطب محترم پایگاه خبری پیشوا؛ لطفاً پیشنهادات و انتقادات خویش را به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۵۴۱۱ ارسال فرمایید. پیام شما در این صفحه درج و مورد پیگیری قرار خواهد گرفت:


  # باسلام و خسته نباشبد؛ لطف کنید از خیابان سردار جنگل یک گزارش بگیرید. الان چند ساله که قراره بیان و اینجا رو درست کنن، اما خبری نشده، چند روز پیش فقط از طرف شهرداری یک مقدار تمییز کردند و دیگه نیومدند. لطف کنید در کانال اعلام کنید تا مسئولین رسیدگی کنند. (۶۲۱۵ … ۰۹۱۹)

  # سلام به دوستان عزیز و زحمتکش پایگاه خبری پیشوا؛ در بخش ورزش پیشوا یک جوانمرد رفته قهرمان آسیا شده، اونم با پاهای معلول، اما هیچ تقدیر وتجلیلی ازش نشده. این جوان بیست و دو ساله بنام حسنعلی کعب عمیر به همراه تیم ملی ایران قهرمان مسابقات بسکتبال با ویلچر آسیا شده که لازم است از ایشان تقدیر شایسته ای شود. (۸۰۱۱ … ۰۹۱۹)

  # با سلام و احترام؛ از زحمات شما بزرگواران درخصوص اطلاع رسانی در کانال خبر پیشوا تشکر می نماییم. (۰۶۶۹ … ۰۹۱۲)

  # سلام ضمن عرض خسته نباشید؛ شهرستان پیشوا فقط خبر در مورد آموزش و پرورش دارد؟ هیچ خبری تو شهرستان نیست؟ من چند وقتی است که پیام های شما را تو تلگرام می بینم، بیشتر موارد در مورد آموزش و پرورش است. خوبه اسمش را بذارید خبرآموزش و پرورش پیشوا نه خبر پیشوا! (۰۶۸۶ … ۰۹۱۲)

  # باسلام؛ در مورد کمیته امداد، می خواستم بگم اینقدر حق و ناحق نکنند، هر بسته حمایتی که می رسه فقط به هر کسی دوست دارند میدهند، شما رو به خدا رسیدگی کنید. ممنون از کار خوبتون. موفق باشید. (۹۴۲۹ … ۰۹۱۸)

  # باسلام؛ لطفا به گوش مسئولین محترم برسانید که موادمخدر پیشوا پول میگیرند یا شاید به اسم خودشون هدیه می گیرند و مواد فروش های محترم رو آزاد می کنند! خواهش میکنم رسیدگی کنید. (۲۴۱۵ … ۰۹۹۰)

  # از اقدام شما درباره اعلام برنامه های هیئت های مذهبی تشکر می شود  (۵۵۰۳ … ۰۹۳۵)

  # باسلام؛ لطفاً در مورد مزاحمت صوتی وانتی های سبزی و میوه فروش داخل کوچه های پیشوا مخصوصاً صبح زود و ظهر، اطلاع رسانی کنید، بارها به مسولین شهر شکایت کردیم ولی در پیشوا گوش شنوایی نیست! (۴۸۱۸ … ۰۹۳۳)

  # سلام؛ ممنون از اطلاع رسانی خوب شما (۴۹۹۶ … ۰۹۱۲)

  # در روستای یوسف رضا اقدامات عمرانی زیادی در حال انجام است. لطفاً پوشش خبری دهید. متشکرم (۲۷۹۳ … ۰۹۱۲)

  # سلام؛ شهرداری پیشوا به علت مشکلات مالی هیچگونه پروژه عمرانی در دست اقدام ندارد. (۳۵۱۴ … ۰۹۱۲)

  # بسم الله الرحمن الرحیم بگو وای بر هر عیبجوی هرزه زبان، وای بر هر سودجو که دایم به حساب سرگرم است. پندارد که مال و دارایی دنیا عمر ابدش خواهد بخشید، آتشی است از خشم خدا که شراره آن بر دلهای ناپاک کافران شعله ور است. «احسنت» (۵۳۱۴ … ۰۹۱۱)

  # سلام. من محمدهادی قربانی در حال گذراندن سربازی هستم، بی پول و بی پناهم، اگر امکان دارد به من کمک مالی کنید تا کار پیدا کنم و ازدواج کنم. نه آشنا کمکم می کند و نه غریبه. شماره کارت سپه من ۵۸۹۲۱۰۱۰۶۰۸۹۶۴۴۲ ممنون (۱۰۴۷ … ۰۹۳۳)

  # دست شما درد نکنه (علی – ۷۷۸۱ …۰۹۱۰)

  # چرا بجای نقد عملکرد دستگاهها و ادارات، بیشتر به تقدیر و تجلیل ها می پردازید؟ یعنی هیچ مشکلی در امور جاری شهرستان وجود ندارد؟!! (شهروند – ۷۶۹۹ … ۰۹۳۶)

  # لطفاً به اخبار حوادث و ناهنجاری ها بیشتر بپردازید. با تشکر (عبدالله پور – ۲۷۹۸ … ۰۹۳۰)

  About the Author

  has written 5 stories on this site.

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 pishva |خبر پیشوا. محفوظ است.